Ik heb ff gekeken op buienradar en die omgezet naar "sneeuwradar", maar er komt een groot regengebied vanuit het Zuiden Nederland in. Vooralsnog zit er geen sneeuw bij.
Merel kwijlt alleen als er tandjes doorkomen. Dus ook daar weer die link naar haar tandjes. Maar is het bij Mika ook zo erg als bij Merel dan?
D'r staat er hier eentje in Bas' zijn grote laarzen (regenlaarzen) poesje mauw te zingen. En echt gewoon te herkennen als poesje mauw . Of hondje waf, dat zit er af en toe ook tussendoor.
hij wil wel maar heeft last van koudwatervrees.. het heeft bij Rihanna ook heel lang geduurd voordat hij ervoor durfde te gaan...misschien dat het hem te dichtbij komt... hij is een geboren twijfelaar en maakt zich zorgen om alles
ja is ook rond zijn mondje erg rood, ook met vlagen, dan veel en dan weinig. Zal eens kijken of ik dat toevallig op een foto heb staan. zit ook echt tot onder zijn kin.
Als je op mijn hyves kijkt, bij de allereerste 2 foto's van Merel (waar ze zo gek doet) zie je hoe het er nu weer bij Merel uit ziet.
Nou het is natuurlijk niet zo dat ze de hele tekst zingt. Maar ze zingt op de melodie en ze gebruikt heel vaak de woorden uit poesje mauw of hondje waf. Vandaar dat het zo goed herkenbaar is. Maar ze kan wel liedjes afmaken. Als wij "schaapje schaapje heb je witte wol?" zingen, dan zingt zij "ja baas, ja baas die zak vol". Zo lief hè!
Ja ik hoef helaas niet echt te zoeken. Is eerder moeilijk een foto te vinden waar ze het niet heeft .
echt lief zeg! kan me voorstellen dat jullie daar super van genieten kan niet wachten tot het hier ook zover is wij hebben van mijn ouders voor Sinterklaas een CD met kinderliedjes en sprookjes gekregen voor Rihanna...echt ook de ouderwetse kinderliedjes
ja dat is wel erg. Weet niet hoe ik het bij mika uit moet leggen, die heeft ook zo'n rode ondergrond, met wat meer rodere plekken erop. Moet zeggen nu valt het wel mee, had het erger verwacht omdat hij nu super verkouden is en nu ook veel kwijlt
Is je man soms een weegshaal van sterrenbeeld Liesje? Ik zou er absoluut geen geduld meehebben met zo iemand. Wees een man en sta verdorie achter je besluit.
lief! En wat knap! Hier komt Mika nog niet verder dan heuh! en dan wijzen wat hij moet zo krijgt hij toch wat hij wil
Nee Merel kwebbelt best al wel veel. Veel bestaande woorden, maar ook nog een hoop onzin. En dat zingen dan, dat is zooooooo lief.
Haha jah drom ben je een weegschaal Essie Ik ken een paar weegschalen die over veel dingen twijfelen haha, maar hoeft natuurlijk niet zo te zijn. Ik ben een echte 2ling, ik denk nergens echt over na en spring er gwoon middenin. Twijfel ken ik dan ook niet...