die van woezel en pip vind ik inderdaad ook erg leuk. Roeland maakt het gelukkig niet zoveel uit, die heeft meer zoiets van als jij een stoel wil kopen koop je maar een stoel.
Nou Bas vindt eindelijk dat er een stoel mag komen voor Merel, maar die wil het Woezel en Pip thema niet door het hele huis hebben. Dus een beetje beneden mag wel, maar niet teveel.
dat is hier dan weer het voordeel, wij hebben totaal geen thema. Hebben wel een tafel met 2 stoeltjes staan van bert en ernie maar een thema hebben we niet. Gewoon wat ik leuk vind en dat verschilt nogal per dag tegewoordig
Denk trouwens dat ik gewoon voor die Prenatal fauteuil moet gaan. In leuke kleuren verkrijgbaar (rood, roze en oranje), een leuke prijs 34,99 en ik heb hem laatst live bij mijn neef gezien, dus de stof is oké.
dan zou ik inderdaad gewoon voor de prenatal stoel gaan, zal daar binnenkort ook eens kijken voor Julian zijn stoel. Ik moet helaas gewoon werken t/m donderdag. Daarna lekker drie dagen vrij en dan is het weer normaal tot eind februari want dan heb ik verlof!!!!!
Jammer dat je moet werken. Ik ben heerlijk vrij! Eigenlijk altijd wel tussen kerst en oud&nieuw. Sneeuwt het daar nog?
Ik ben eigenlijk nog nooit tussen kerst en oud&nieuw vrij geweest. Roeland is wel elk jaar vrij maar ja komt nog wel een keer. Ik heb hier nog geen sneeuw gezien, denk dat die 15 cm allemaal vanacht gaat vallen ofzo.
Wanneer is die eigenlijk? Denk niet dat ik heen ga, kan niet zolang meer lopen met mijn bekken en de drukte trekt me op dit moment ook niet echt.
In februari. Kan het me wel voorstellen hoor. Ik ga wel, met een vriendin die zwanger is en in juni uitgerekend is.
Hmmmm volgens de sneeuwradar van buienradar.nl zou het hier moeten sneeuwen momenteel, maar ik zie nog niks. De sneeuw trekt wel langzaam naar het noorden.
nou van mij mag het wel wegblijven, witte kerst was leuk maar vind het nu wel weer prima. Vooral ook omdat ik gewoon nog de komende 2 dagen moet werken en geen zin heb in de herhaling van een paar weken geleden dat ik weer meer als 2 uur erover doe om thuis te komen.
ja maar omdat de drukte me nu al niet meer trekt denk ik dat ik februari er al helemaal geen zin meer in heb
en lopen enz. gaat eigenlijk met de dag minder dus het is ook maar afwachten of ik nog wel tot mijn verlof door blijf werken of eerder in de ziektewet zit.