Mjammie...klinkt lekker. Volgens mij houd je er wel van om voor anderen voor eten te zorgen, of heb ik dat mis
zoo jij bent lekker druk bezig geweest!! altijd wel fijn he? als je weer een stapje dichter bij het eindresultaat bent!
Heel fijn is dat inderdaad. Begint nu eindelijk ergens op te lijken al ben ik nog niet eens begonnen met de kamer zelf. Heb nu tenminste ruimte op zolder om dingen neer te zetten.
roden is volgens mij wel een leuk gebied om lekker te lopen enzo. en het gaat er bovenal toch om dat je lekker met z;n tweeen bent?
Kwam trouwens nog 3 gordijntjes tegen die we in het oude huis eerst op de babykamer hadden hangen, kunnen er trouwens ook wel eens 4 zijn, die kan ik nu mooi op zolder hangen voor de ramen daar. Zijn van die vouwgordijntjes, niets bijzonders en de kleur is geel en de muur is ook geel dus mooi zal het wel niet zijn maar dan hangt er in ieder geval iets voor de ramen.
ik heb met de kamer van isabella zelf ook veel te veel gedaan, maar als het aan jos lag waren we nu nog bezig. was ook erg blij toen het eindelijk af was!
altijd leuk als je dat soort dingen tegenkomt, en zowiezo hoeft het op een zolder toch niet echt geweldig te zijn? komt toch bijna nooit iemand
hahaha volgens mij als ik het op Roeland aan laat komen dan begint hij als ik bezig ben de eerste weeen weg te puffen Het is ook vooral omdat ik wil dat Julian genoeg tijd heeft om op zijn nieuwe kamer te wennen voordat de baby er is dus ik heb nu gewoon haast terwijl we nog 13 weken hebben ofzo.
Dat is waar daarom hebben we toen die muren ook niet geverfd. Eigenlijk staat daar verder alleen de wasmachine en de droger en hang ik er de was op. Dus de logees zullen toch al tussen de dozen en de was in liggen maar ja het gaat om het idee.
dat was bij mij dus ook het geval.. was vooral bang dat isabella dan niet in haar nieuwe kamer wou slapen, en een baby die om de paar uur wakker werd nu is ze er helemaal aan gewend dat ze een andere kamer heeft, als ze boven is loopt ze niet meer haar oude kamer in maar gelijk naar haar nieuwe