voor je gevoel ook? Tweede gaat meestal sneller zeggen ze, omdat je minder tijd hebt om dr bij stil te staan ofzo. maar die akelige 12 heb je maar weer achter de rug!
graag gedaan hoor oohw ja joost is trouwens weer bijna beter en bij senn thuis waren er meerdere zieken
ik bedoelde eigenlijk dat het 1 van die twee moest zijn. ze jat altijd de mayo van mijn bord, dus was er nog niet achter welke van de twee het was
dat zijn er nog een hele hoop als je bedenkt dat naat en ik al eens 0 drops gedraaid heb. moeten wel de top 2 halen he
Omdat je weer een bericht hebt geplaatst en daarbij niet hebt aangevinkt dat je geen email notificatie wil. Denk ik hoor.
Suus, lees dat je vader ziek is? Sterkte!! En knap van je hoe je er mee omgaat!! Petje af!! Dikke knuf!!! Jij doet ook mee hé aan het nk 17 jan? Mijn zus ook weer met hun team explosion!