Ik vind het beter om het op jonge leeftijd te doen. Ikzelf kreeg ze ook op jonge leeftijd en had er geen erg in. Een kennis van ons deed haar kindje op latere leeftijd oorbellen maar zij kon er dus niet vanaf blijven en liep met dikke, rode, ontstoken oortjes rond(en dat doet zeer!). Daar hebben ik en mijn zussen nooit last van gehad
Liesje, beterschap voor Rihanna. Esther, jij ook voor Sem. Bloem, ik begrijp heel goed wat je bedoelt. Heb ook vaak gelezen dat er heel snel aangeraden wordt om naar een osteopaat te gaan. Ik heb er verder geen ervaring mee, maar als de ha er niet al te happig op is zou dat wel met een reden zijn. Hoewel de ha van Liesje weer wat anders zegt Het blijft soms verwarrend allemaal. Kwebbels, ik weet niet wat een normale leeftijd is. Ik weet wel dat Jasmijn al oorbellen heeft. Ik persoonlijk deel de mening van Liesje. Marin krijgt pas oorbellen als ze zelf aangeeft dat ze dat wil. Daantje, succes met het huiswerk maken. Lisette, ik vind het zo spannend worden. Je bent zo dichtbij al! Ben zo benieuwd naar jullie mannetje en ook heel erg naar de naam. Verder weet ik het even niet meer.
zo is elke mening en elke huisarts weer anders... gelukkig maar want als iedereen hetzelfde is/denkt dan wordt het zo saai
er is er weer eentje wakker hier, laat hem nog even liggen en goed wakker worden want anders is het weer drama
Dat doe ik hier ook altijd hoor! Als ik haar gelijk uit bed haal als ik haar hoor, dan is ze daarna meestal nog een poos jengelig. Maar als ik haar lekker rustig wakker laat worden en in bed laat spelen, is ze daarna veel vrolijker. Soms ligt ze dan gewoon nog een uur in bed hoor! Heerlijk!
Ik ga zo maar eens naar boven, moet nog een beetje was opruimen, ga ik dat middegang doen. Eerst wat bij ons in de kast moet en dan op mika zijn kamertje. Misschien nog tot vanavond. en anders tot de volgende keer
Hee lieve meiden, Hoe is het hier? ben een tijd niet geweest (alweer ) Mijn werk was erg druk, thuis ook met de jongens. We hebben een paar weekenden achter de rug waarna we blij waren dat we konden werken (de jongens waren niet te genieten!) Hoop dat hier alles goed is. Liefs, Chris
Leuk dat je weer even langskomt! Jammer dat de jongens zo druk waren, maar dat kan natuurlijk heel goed een reactie zijn op de drukke tijd die jullie gehad hebben. Toen was er waarschijnlijk toch wat minder aandacht voor ze of waren de regels wat soepeler Hopelijk gaat het nu weer de goede kant op! Hoe is het nu met je vader?
vind het ook spannend!!! enne het kan inderdaad nooit meer langer als viereneen halve week duren!! ik ben ook erg benieuwd naar ons mannetje!!!! vond jij een jongen in het begin ook erg wennen??? of valt het mee?
Dank je wel meis, heb je een PB teruggestuurd. Wat een toestanden hier Eerst even voor Susanne: meisje heel veel sterkte voor jou wat een afschuwelijk bericht kreeg ik net te horen via Lisette...Hele dikke kuffel voor jou. Lieve Maureen hoop dat je inmiddels bent opgeknapt en weer lekker thuis bent bij papa en mama. Alle andere zieke kindjes ook veel beterschap en snel opknappen. Mees is helaas ook weer aan de ventolin en flixotide. Ook heeft hij weer bloedpropjes en groen snot in zijn neus zitten. Steeds weer koorts, dus van de week ook weer naar de ha Verder gaat het wel goed. Mijn vader krijgt waarschijnlijk volgende week de shunt geplaatst en als het goed is gaan we het weekend van 15 maart een lang weekend weg. Zijn bloedwaardes zijn ook nog steeds goed op het moment. Manlief werkt zich op het moment een slag in de rondte om te zorgen dat we het goed kunnen uitzingen tot zijn vader er eind februari uitgaat. Wel fijn dat het zo goed loopt, alleen zien wij elkaar op het moment alleen nog even 's ochtends en ligt hij pas laat in bed (hopen dat het snel beter wordt)