Ja, ik ben heel snel anno. Ik pak een veger, veeg alles in een doos en schuif hem door Ik hoop dat iedereen het er mee eens is dat we zijn verhuist. Maar ik heb net 1 minuut moeten wachten voor hij deze pagina opende dus ik kan mij niet voorstellen dat we boze gezichten krijgen.
Ze reageren niet Ik denk dat ze niet achter de compu zitten. En LK: Ik denk dat de modjes het allang opgegeven hebben om ons te controleren, hebben ze een dagtaak aan
laatst, toen die spam er stond, kwam lotte onderin te staan.. Maar verder, zie ik nooit een mod naam voorbij komen..
Goh.. Iemand nog belang bij een oude tandeborstel? Lag ook nog rond te slingeren.. (handig voor velgen oid)
eigenlijk wil ik niet onder de 70 komen. eerder wel hoor, maar nu ik 2 maal onder de 70 heb gezeten en beide keren voelde ik me er niet lekker bij nu dus niet meer. en de jurk zit nu ook eigenlijk bijna perfect dus teveel eraf of erbij is niet handig. en zoals ik al eerder een keer zei ik ben dus niet bewust bezig om het eraf te krijgen. ik hoop dus ook dat het hier eigenlijk nou bij blijft anders zou ik toch ff de ha moeten raadplegen wat ik er nou mee aan moet en of het dus niet erg is
Zo ben ik ook 7,5 kilo afgevallen zonder er echt iets voor te doen. Zit nu al een paar maanden stabiel op 65 kilo en dat vind ik precies goed.
dank je hihihi moet wel een beetje lachen eigenlijk. want dat hadden we ook nog met een andere jurk in een catalogus bij een van die zaken. er was dus een jurk die ik ook aangehad had en die mij mooier stond als dat model in dat boekje. weet alleen niet meer welke jurk dat was.