Vind ik ook . Maar mijn verjaardag staat de laatste jaren nogal in een donkere schaduw. Een paar jaar geleden overleed mijn schoonvader 3 dagen voor mijn verjaardag. Dus dat trok de laatste jaren een grijzige sluier over mijn verjaardag. En nu was die eindelijk weggetrokken, overlijdt oma 1 dag voor mijn verjaardag nu. Dat gaat dus ook weer een aantal jaar een sluier over mijn verjaardag werpen.
Die wel, daarom moet je die mix voor macaroni en spaghetti hebben. Daar gaat ook maar 150 ml water in.
hmm ik doe dr maar een heeel klein beetje door.. zodat het lekker droog is (de macaroni) en dan met pindasaus.. of curry, of kaas dr over juhmmiee
t stomste is nog wel dat ik ELKE zondag zo zit.. als ik nou gewoon zaterdags verzin wat ik zondag eet.. dan heb ik het probleem ook niet meer.
maar sommige mensen doen gewoon gekookte aardappels, met gekookte wortels, en wat ui, en stampen dat.. bluhh.. dat vind ik ook vies.