deed ik heel vel in mijn eerste verlof tsja wat moet je anders een hele dag (al je dit forum nog niet kent)
zo madam ligt in bed.. nog geen mega gebrul gehoord, ze is wel moe.. net even jor gehaald, en lekker naar bed dus maar tot nu toe nog geen reactie op de prikken dus! maar goed, ik zou niet te vroeg juichen
daarom koop ik dus liever geen kleertjes voor babies want hoe leuk het ook is.. t is toch nooit echt wat je zelf koopt
al heb ik laatst wel kleertjes gekocht, een grijs trainingspakje voor een jongetje, me de gedachte dat ik het zelf erg leuk vond :d dus als de moeder het niks vond, dan wou ik het wel en moest zij maar wat anders uitzoeken.. maar helaas vond de moeder het erg leuk ach grijs kan toch overalbij.. en een vestje is nooit weg, als jasje of gewoon even dr over..
oee nog twee dagen! heb dr zin in waar is ml? toch niet ziek hoop ik? gister voelde ze zich toch ook al niet helemaal wou?
he dames, vandaag ff wezen wegen. Ze weegt nu 4865. Nog steeds onder het gemiddelde maar wel goed gegroeid. Is in 2 weken 355 gram erbij. Mams weer blij. ff wat terug lezen nu.
dat bedoelde ik ook een beetje doordat er toch een soort van taboe en schaamte op rust werkt dat (bij mij tenminste toen wel) door op je gevoel