ik hoop t ook. heb met mijn duo 1 tegenstander. (clubgenootjes) en met mijn 1 baton 7 tegenstanders dus dat wordt vrij moeilijk. maar ik ga men best doen.
ze brult alweer.. misschien ook wel van de prikken, dan valt ze in slaap.. en dan weer zo`n zielig huiltje..
ik zou dr even een een fles geven... ik weet niet wat ze toch heeft. dan ligt ze te dutten.. ineens gigantisch brullen.. op schoot ook. vreemd, en anders zo maar even lekker in badje daarna lekker het bedje in.. morgen moet ze wel helemaal weer dr hum terug hebben natuurlijk
anders ik wel. vind t ook wel weer spannend. t is namelijk weer de eerste keer dat ik de vloer op ga na mijn zwangerschap dus ik zal best wel weer de zenuwen hebben hoor.