nouuu ik heb net geprobeerd zn eerste fruithapje te geven, maar had t beter op een ander moment kunnen doen, twas al etenstijd, en hij zat echt zo te drammen van is dit het waar blijft dat eten en door dat tongetje kwam steeds het hele hapje eruit. en daarna gingen die vuistjes erweer in, kortom een hele kliederboel en meneer dramatisch huilen want hij had zin in zn flesje. Andere keer maar weer proberen en niet rond flesjestijd!
hallo! nou vannacht een goede nacht gehad, mika heeft geslapen tot 8 uur vanmorgen! heeft om kwart over 11 de laatste fles gehad dus dat is netjes. net even gestofzuigd en gestreken en vind het nu wel genoeg geweest voor vandaag, heb ook nog de boodschappen gedaan, maar dat doe ik dus nooit meer met mika, niet dat het door mika komt dat ik dat niet meer wil doen maar door die wandelwagen, het past bij ons in de kattebak, maar dan kan ik de bak van de wandelwagen er niet bij en moet ik het kratje met boodschappen op de achterbank zetten, toen ik naar de winkel ging paste het net allemaal(hoedeplank helemaal los gehaald toen ging het maar net) maar toen ik naar huis ging, (was het boodschappen briefje vergeten dus maar het broodnodige gehaald, kon zo op de achter bank...) paste de bak niet meer in de kattebak geen id waarom niet maar paste gewoon niet meer, stond ik daar te vloeken en te tieren op de parkeerplaats, dus ik de bak maar op de achterbak op het kratjes(waar gelukkig niks in zat dus nog ingeklapt lag), en leon gebeld dat ik dit dus nooit meer doe! gaat ie maar lekker zelf naar de winkel als hij denkt dat het allemaal makkelijk is. ik wilde een grotere auto maar meneer vind het niet nodig, en duur (zegt dat we daar geen geld voor hebben) maar wil wel een kachel want ja daar bespaar je weer mee op je energie rekening, nou 1 ding weet ik wel, dan gaat hij voortaan maar de boodschappen doen hoor.
OMG in dit huis zitten van die zilvervisjes, niet suoperveel maar zie er 1 per 2 3 dagen en soms een week niet, net zag ik een MEGA zilvervisje, hoe krijg ik die krengen weg vind ze eng!
heb voor mijn vader zijn verjaardag cadeautje nog opgehaald bij de hema. heb de foto die op mijn avatar staat laten drukken op canvas doek 40x40 en in sepia, echt super mooi geworden
ellendig he met de auto en dat ding, maakt bijna niet uit wat voor auto, of je moet een hele grote hebben, maar met de bus is ook weer niks en de kinderwagen pff
nou was laatst met mijn tante naar mijn opa in het verzorgingstehuis geweest en mika ging ook mee, maar moet zeggen een zeer ideaal ding zeg, achter zo'n lange kattebak, wagen op z'n kant bak ervoor, en je had nog plaats voor de boodschappen