wat zou jij moe zijn daarna maar wel beter haha. leroy? die wil vast wel bij de feestende buurjongens blijven
Ja ik had hem laastst ook op een kier laten staan dus er zit nu ook wat ijs in. Maar ja bij mij moet de koelkast ook gelijk weer uit
jah.. dat kan soms ook heel vervelend ruiken.. ik droog haar ook altijd goed af.. laat haar vaak nog een tijdje op de buik, zodat het ook door de lucht nog extra droogt, en doe er soms wat suddocreme tussen.. maar toch komt het steeds terug.
Whahah nou denk et niet Maar heb net ook lekker ff in de kroeg gezeten haha ik dronk wel gewoon een koffie verkeerd hoor want ik moest wakker worden en mijn zus had een heeeele dikke vette kater Die had gister een feestje zeg maar... Maar wel leuke rockkroeg en meteen komt iedereen tegen je aan babbelen enzow, echt gezellig...
Naja ben ik niet de enige..Maar ik baal wel want sommige laarzen kan ik gewoon echt niet aan dat ziet er niet uit! Ik doe dus ook nooit mijn broek in mijn laarzen want dan valt het helemaal op.
oww das minder, maar ja sommige spullen kunnen wel even zonder koeling, en anders zet je het buiten neer, daar is het ook niet warm nu _
dat is wel leuk! heheh mensen met kater zijn grappig dus in denhaag is het leuk stappen? vind utrecht niet veel aan namelijk..
ik heb het zoizo met "platte" schoenen, dat voelt gewoon verschrikkelijk.. en van die punt laarzen ga ik me helemaal niet aan wagen! dan weet ik zeker dat iedereen dr op blijft staan enzo.
Volgens mij zie je t zelf meer dan dat anderen het zien hoor... Vriendin van me heeft ook grote voeten, nah ik zie het niet hoor. Maar ze draagt ook vaak skateschoenen, die zijn breed dus dan ogen je voeten sowieso kleiner.
Oeeeh ik had laatst ook een dikke vette kater Ik kon toch niet meer zo goed tegen de drank als ik norrmaal kon
Ben al lang niet meer wezen stappen in denhaag maar zat er, toen ik nog jong was , ieder weekend. Jah rockstad van NL dus jah, cker ook tentjes naar mijn zin... Ach zie wel waar ik beland
\/ WOOHOOO! \/ Hoe doe je dat? Ik vind het gewoon zo'n nadeel dat ik ivm bv niet streng mag lijnen. Ik kan er dus (mijn gevoel) niet helemaal voor gaan en dan vind ik het heel moeilijk om niet te snoepen en te gaan sporten.
op de kop ergens onder een brug.. met takjes in je haar.. helemaal verward zo eindig je denk ik hahah vroegah.. toen de lucht nog schoon was.. en de sex nog vies.. toen jaren 80 nog hip was