Thanks meissie...allemaal overigens bedankt voor de lieve woorden. Tis echt te gek voor woorden hoe het weer loopt ik ben gewoon ALTIJD de pissang! Ik doe er ALLES aan om weer in het "gereel" te komen om weer aan het werk te gaan maar omdat het bedrijf groeit bla bla ben ik gewoon ALTIJD de lul. Zeg er echt naar uit om weer wat te doen en zeker na mijn gesprek van woensdag maarre doordat ZIJ intern niet goed communiceren wordt er nu van hun probleem MIJN probleem van gemaakt! Ik heb gezegd wat ik wil, dat is bevestigd (ook een gedeelte schriftelijk) en nu lopen ze er een potje van te maken ! !
hey lieve meid.. wil je vanaf hier een hele dikke knuffel geven.. jij bent echt een regelrechte schat. (wou ik graag ff kwijt )
Nou moppies ga nu echt want mijn kop staat op ontploffen van de pijn...zie ook helemaal scheel... Ik hoop dat ik snel weer fanatiek mee kan kletsen en battlen! Houden jullie me op de hoogte van evt. belangrijke berichten ? ? Thanks!
het gaat bij mij de laatste 3 jaar steeds beter hoor. kan het echt goed een plek geven en kan er eigenlijk ook wel goed over praten.. alleen dat we geen afscheid hebben kunnen nemen doet me de laatste tijd zoveel pijn.. kan ik soms nog wel over janken.. (begin nu ook weer.. )