vind wel hoor dat je er over mag klagen. want juist het voorwerk heb je nodig om te beseffen dat je kindje er bijna is. als het te snel gaat moet je dat hele prces nog door
Pff ik heb het gevoel ondertussen getrouwd te zijn met dat ding.. twee per dag, en dan is de mand nog niet helemaal leeg..
Zo, wat moest ik veel bijlezen zeg.. Helaas zag ik dat ons andere topic nu definitief gesloten is Ik zal me eerst even voorstellen: Ik ben Wendie, 23 jaar en ben over precies een maand alweer 2 jaar getrouwd. Vandaag precies een maand geleden is ons prachtige dochtertje Esmée geboren. Vanmorgen was Christian vrij, dus ik wou ff lekker winkelen. Dus ik weg toen Esmée sliep, krijg ik een half uur later een sms dat ze volledig overstuur was. Dus ik de auto gepakt en moest nog terugrijden (20 minuten) en toen belde ik Christian op. Nou, ik hoorde het al, het was helemaal mis. Dus ik blij dat we iets bijvoeding thuis hebben staan. Zeg ik tegen Christian dat hij maar 50 cc moest maken en dat ik naar huis zou komen. Heeft hij 50 cc gemaakt, drinkt ze er 25 cc van op en kom ik thuis, ligt madam heerlijk tegen papa aan om zich heen te kijken. Dus neem ik haar over van Christian, leg haar tegen me aan en madam valt in slaap.. Nu ligt ze nog steeds te slapen dus.. Ik ben tijdelijk gestopt trouwens met melkproducten. (eet nog wel wat, maar vermijd de meeste producten). Kijken of het helpt voor de bv en of ze dan minder krampjes heeft.. Ze heeft trouwens ook al 3 dagen niet gepoept, terwijl ze normaal elke dag poept, dus dat kan haar ook dwarszitten.. Sorry voor het lange verhaaltje... Wat moest ik hier ook veel bijlezen zeg! Welkom aan alle nieuwe mama's... Liefs Wendie
ooow wat lang ertussen zeg. Ik maak haar altijd wakker alsze na 3,5 a 4 uur zich niet gemeld heeft. Dacht dat dat doorslapen alleen 's nachts mocht.
Gefeliciteerd met haar 1e maand! Ze miste mama gewoon het kan zeker wel dwars zitten.. 3 dagen, is ook niet weinig. Hopelijk helpt het om geen melkproducten te eten!
van alle drie de zwangerschappen dan geloof ik. sjezus ben blij dat ik op dit moment weer even rustig ben.