brr.. ik voel me helemaal bluh.. en dan ga ik maar dingen verzinnen die "leuk" zijn. heb het gevoel dat ik het altijd verkeerd doe, als ik a doe, doe ik b niet goed, en doe ik b, dan is a weer net niet oke.. word er een beetje vervelend van..
echt hema ja bij die blauwe probeer ik steeds de hanger eraf te slopen, maar lukt nog niet, vind het zonde om de stippies niet te zien
haha, ik heb ze ook zijn leuk, en ik vind ze ook fijn, of nou ja ik.. novalie, omdat ze wat kleiner zijn.
k ga wel met jor een leuk recept voor vanavond zoeken lekker naar buiten boodschappen doen, en dan lekker koken al scheeld het bij mij wel, hoe "rotter" ik me voel, hoe slanker ik ben, en daarom pas ik lekker weer in mn coole broek had hem aan mn moeder gegeven, omdat ik er toch alleen maar naar kon kijken maar heb hem weer terug! én hij past!
haha bedoelde groot, was aant denken dat het badje te klein wordt voor mika haha typ ik ook nog dat hij te klein wordt, haha ja was hem te warm
he meid, een hele dikke knuf voor jou, balen zeg dat je niet lekker in je vel zit? misschien toch even met de ha overleggen of zo? maar onze kindjes worden snel groot he? voor je het weet lopen ze al. (vind het stiekem helemaal niet leuk dat ze groot worden, laat ze maar lekker klein blijven )