Die hebben we ook nog (6 van die papierdoosjes - waar 5 pakken papier inzitten per doosje- vol)....allemaal van de oudste 2 kinderen van vroeger. En ik heb nog een werkende videorecorder .
Je betaald alleen verzendkosten en ontwikkelkosten. Ik was 2,94 kwijt en heb ze vandaag binnen gekregen en zaterdag besteld!
Oh meis, heel veel sterkte. Enne: ik vind het niet stom hoor dat je thuis bent gaan slapen. Is voor je eigen nachtrust beter en Sem is in goede handen. Sem heeft er ook niks aan als jij op je tandvlees loopt. Ik weet niet of ik het zou kunnen, maar zo denk ik er wel over!
ze is heeeeeeeeel tevreden op het moment ze schatert het soms uit. ze draait al op haar zij en soms iets vrder maar op d'r buik lukt nog niet. qua eten zit ze nu op 4 flessen 210/7 en soms zo'n theeschaaltje fruit met liga erdoor. slapen gaat 's nachts momenteel ook goed (22.30 tot 7) korotm prima dus
In Paint Shop. Foto dupliceren en dan de bovenste laag zwart-wit maken (dmv foto-effecten) en vervolgens het deel wat je in kleur wilt weggummen (op de zwart-wit foto).....en dan de lagen weer samenvoegen!
he wat heb ik gemist? ben nog aan het bijlezen maar ondertussen ook aan het beppen heeft sem toch een uwi (urineweginfectie?)
Ik weet niet wat je gedaan hebt.....maar hij kan best een keer in zijn pyjama mee hoor, met jasje en dan de voetenzak .
goedemavond! ik vind dat ook echt super leuk die foto's. Is dat echt paint shop of werkt het ook in paint?
hey allemaal.. ff snel berichtje.. esmée kan schaterlachen zeg.. net gewoon 20 minuten achter elkaar. elke keer als ik mn tong uitstak en pllft deed, begon ze te lachen! christian nam vanaaf ff esmée van me over gelukkig. heb zo'n last van mn ingegroeide nagel vanmiddag was mn vriendin op visite en toen is haar zoontje erop gaan staan.. ben wel blij dat hij uit zichzelf ermee kwam. ik ga lekker naar christian toe nu. toedels!