Hahahaha leuk, nou Fred begrijpt er niks van hoor hahaha! En ja schoonmoeders... Soms is een adempauze ook wel prettig
ik weet niet wat ze met de fles van 13 uur doet, vanmiddag mannetje maar even vragen maar de fles van 18 uur drinkt ze wel leeg (200cc)
Gezellie hoor, lekker met satesaus erbij jammie (enne ik vind de tepanyakie ook leuk en lekker, klinkt ook zoveel interesanter dan gourmetten )
Geen idee, Nilo van Patricia had daar ook last van en die ging gisteren naar de HA, misschien dat zij straks nog komt? Roan dronk gisteren ook slecht, maar die heeft het vannacht wel ingehaald (helaas )
Wat lief dat hij aan zijn broertje denkt! Lisette gaat ook elke keer Marcus zijn schoen zetten! En laatst ging ze een tekening maken voor Sint en ook voor Marcus ging ze een tekening maken voor de Sint! Ik stond laatst ook trouwens bij de Loco, maar ik vind het nog duur spul zeg
Ohhh wat een stoute gedachte Veraatje laat de sint dat maar niet lezen Dennis vind de battle's erg raar maar het sint mysterie vond hij wel erg grappig.