Begrijp ik het nou goed dat jij denkt dat Niesje offline ging omdat ze het niet leuk vond wat Senn schreef over het niet meer online komen?
T heerlijk avondje is weer gekomen En Sint heeft zijn zwarte pieten meegenomen Sint weet, sommige mensen hebben alles al En dat is ook bij .wel het geval Toch had je een aantal dingen op je lijstje staan En daar zijn de Pieten mee aan de gang gegaan Er zit iets bij om te snoepen (chocoletter) Maar dat gaat allemaal door de mond Dus kocht Piet ook wat om te sporten (loopwiel) Want dan blijf je erg gezond Van al dat sporten krijg je vast veel dorst Dus pas maar op dat je met deze fles niet morst (rum) Er zit meer in dan je bent gewend Maar dat is omdat Piet ook financiële crisis kent Ook het merk is anders en het was ook minder duur En smaken doet het je toch dus kijk nou niet zo zuur Je vroeg ook iets kleins om in op te kunnen schrijven (agenda) Maar wat versta je onder klein Daar kunnen we altijd nog over kijven Dit alles was toch wat duurder dan verwacht Dus heb ik voor het laatste een andere variatie bedacht (kraslot) Pak 't nou maar uit dan hoef je niet langer te smachten Sint hoopt dat zijn Pieten je wensen volbrachten
Hier kan ik zeker wat mee. Alleen jammer dat snoepen & mond en sporten en gezond niet ruimen. (en terwijl ik dat schrijf, roep ik gelijk: aaaaaahhhhhhhhhhhhhhhh dat rijmt wel, de zinnen moeten alleen aan elkaar ) En voor de agenda wist je niks?
Ja kom inderdaad maar weer gauw terug! Iedereen heeft je juist complimenten gegeven voor je lieve actie!
Maar mond en gezond rijmt toch? Dat schreef je ook. #-o Ben een beetje moe moet je maar denken. De agenda ben ik vergeten, ga ik nog even over nadenken.
Essie ik hoop dat je er iets mee kan. Ik duik nu gauw mijn bedje in want ik moet om 8 uur weer met Sven in het zwembad zijn. Trusten voor straks. En Niesje kom echt snel terug. [-o<
weltrusten voor straks senn. hier gaat t niet zo heel lekker. heb nog steeds erge last van men nek wat maar niet beterder wordt en nikita heeft erge last van een sprongetje. erg vermoeiend haha. hoe ie met jou meid?
Zeker ik zit jouw teksten al te verwerken in de 8 coupletten die ik al had. Maar da's op zich nog best lastig. Maar het gaat me vast lukken! Trusten en bedankt!
Hoi hoi, balen dag Nikita zoveel last heeft van een sprongetje. Zijn de minder leuke dingen, maar als je dan ziet wat ze daarna weer kunnen, dan was het dat toch wel weer waard!
t is zeker tof dat ze weer nieuwe dingen kan. ze kan bijvoorbeeld sinds deze week op haar duim zuigen. *smelt* en ze gebruikt nu ook haar dumpje met dingen vast pakken waardoor ze t nu ook veel steviger vast heeft. maar t kost voor mij heel veel energie nu omdat ik bijna niks kan omdat ik al 6 weken met een stijve nek loop wat maar niet minder wilt worden
loop al bij de fysio en moet elke avond gemasseerd worden door jeroen om t los te maken. komt uiteindelijk wel weer goed alleen is t nu ff lastig