komt trouwens allergie voor broccoli vaak voor? Rihanna heeft de laatste week broccoli gehad en nu heeft ze uitslag op haar billen en iets wat lijkt op eczeem bij haar mondje of kan dit iets anders zijn?
Ik heb geen idee.....heeft ze niet gewoon een beetje luieruitslag (kan hoor ) en een beetje schraal langs haar mondje van buiten?
kan ook wel luieruitslag zijn hoor maar dat heeft ze tot nu toe nog helemaal niet gehad het lijkt bij haar mondje op eczeem...ik smeer al sudocrem op haar billetjes
Luieruitslag zou echt zomaar kunnen. Misschien dat d'r ontlasting juist door de broccoli iets zuurder is of zo.....of misschien de tandjes? Rick heeft het op het moment ook rond zijn mondje, bij hem is het echt van het buiten zijn. Wat heel goed helpt is BEPANTHEN zalf, ook voor de billen (werkt hier vele malen beter dan de sudo ). Ik gebruik de Bepanthen overal voor (zelfs voor de gesprongen kloofjes aan mijn eigen vingers )
ik heb wel een probeer tubetje bepanthen thuis....zal ik die een proberen mag dat ook op het gezicht?
Ja hoor, doe ik bij Rick ook.... (sterker nog, toen ik nog BV gaf bij Joost, smeerde ik het op advies van de kraam op m'n tepels tegen de kloofjes )
en echt hoor....als Rick zijn billen tot bloedens toe kapot heeft: 1 dagje smeren met bepanthen en de volgende dag is het genezen .
ze heeft tot 2.00 geslapen en toen hoorde mijn vriend de deur en heeft haar in bed gelegt en gezegt dat het nog heel vroeg was en dat papa en mama er wel waren toen voelde ik rond 6 uur getik op mijn wang dus draaide me op zat youame naast me en had zoiets van schuif op ik wil erbij en ik had de puf niet om der terug te leggen heb zelf slecht geslapen (dacht steeds dat youame naast me stond) en toen heeft ze geslapen tot 11.00 en ik tot 12
het is hier op het forum zo rustig dat je zou denken dat mensen zijn vastgevroren... (of aan het werk natuurlijk)