Oke maar ik denk dat ik maar gewoon de hoeveelheid aanhoud die ook in zo n potje van 6 maanden zit. Anders vraag ik wel op het cb hoe het precies werkt.. Ik maak sinds ze de potjes echt gewend is alles zelf.
Ja dat doe ik nu ook ja. 1 keer in de week maak ik het voor de hele week. Morgen ga ik brocoli maken.
ik moet eigenlijk vanavond weer wat maken maar ik ben bang dat ik daar niet aan toe kom nou in het ergste geval heb ik nog een potje in de kast staan alhoewel dat lang zo lekker niet is
grr heel bericht geplaatst doet ie het niet.... geen zin om opnieuw te typen... dus kort alles was goed bij ha, schone longetjes!
wortles schoonboenen (als dat niet al zo in het zakje zit) in kleine stukjes snijden, 20 minuten koken en dan pureren