zo gaat dat hier ook youame pakt het potje fruit stiekum als ik even de slabber wil pakken laatst zat ze achter de bank te smullen
Dan is het helemaal moeilijk als de kindjes ook niet in hun ritme zitten! weet er alles van! dikke knuffel!
Dat wordt geen sticker morgen. Is wel goed een keer dan snapt ze ook dat als ze zo doet als nu dat ze geen sticker krijgt en dan hou jij de touwtjes in handen.
Ik ook maar hij is zo....ehm 'grijzig'.......misschien dat ik daar een ander kleurtje tegenaan moet gooien . Ach, ik heb het hele weekend om te kijken of ik een andere leuke kan maken .
Niels zit nu Wegmisbruikers te kijken en af en toe te zappen met Uri Geller. Als dat eerste is afgelopen dan gaan we lekker naar bed. Was vanmiddag al reuze moe maar nu helemaal.
jazeker nee ze krijgt geen stikker dat heb ik der ook al verteld en begon ze te huilen maar niet gaan slapen
......Rick staat dan ook steevast naast me "Rick ook hapje" en daarstraks had ik 'm gefopt......Hij meende om ong. 16.00 uur dat Joost fruit kreeg, maar het was worteltjes met kip en rijst.....dus hij zegt "Rick ook hapje fuije" dus ik zeg "is goed hoor schatje"....dus geef 'm een flinke hap....nou je had het gezicht moeten zien ....maar dan toch zeggen "lekke fuije"
Mag ik zeggen dat ik het eigenlijk een beetje kaal vind omdat ik gewend ben dat Rick er ook in staat.
Nee tuurlijk is dat geen stom idee! Vind het juist een hartstikke mooi iets! gekkie! dat kan je later alsnog doen toch?!