tape is best handig gewoon rick vast plakken ach bij een ander is het erg grappig kan me voorstellen dat je dr zelf best moe van kan worden
Die hebben we ook nog ja.....erg handig met eten hoor, als je bord leeg is ga je gewoon in het gootje verder
Anno niem, gefeliciteerd met je 3400 berichten! Wat hebben we genoten van je berichten en ook van jou hopen we nog vele berichten tegemoet te zien!
Ehm, je eerst aanmelden en dan moet je de emaillessen maken eer je toegang krijgt tot de rest. En daarna hangt het een beetje af van de versie die je in gebruik hebt. Ik gebruik nu versie XI, maar maak de lessen van X2 (of tenminste dat heb ik gedaan).
kneit? weer een dialect? knoeien ik gebruik spuugdoekjes.. ook 2 of 3 per dag, maar ik heb ook een hekel aan van die vieze melk doekjes. ik weet niet vind het gewoon wat ranzig
Je wil niet weten hoe inventief hij is, dus ik denk dat tape geen optie is, ja miss voor 10 seconden (voor hij zijn kadootjes uitpakte met zijn verjaardag, ging hij eerst steeds zijn houten mesje van zijn keukentje halen, anders kon 'ie de pakjes niet open maken ) Soms word je er idd best moe van....en niet zo zeer van de ondernemendheid, als wel van de gevaren die het met zich meebrengt en die hij niet ziet (op zijn stoeltje klimmen aan de aanrecht en spelen met de waterkoker die net water heeft gekookt om maar iets te noemen ). Achteraf kan ik er vaak ook wel om lachen hoor!