ladies ik ga er vandoor! morgen weer werken nu nog even lekker bankhangen! tot later en weltrusten allemaal! Liefs Nannie
volgens mij wel.. teminste bruine bonen, rooiebieten enz wel.. maar heb het toch maar gedaan, kan moeilijk bruinebonen gaan toveren ofzo rijstwavels heeft ze nog niet gehad, ze heeft wel van die berenkoekjes maar echt wou vind ze ze nog niet.
dat is vanaf 7 mnd toch? ach rijstebloem vanille geeft er wat zoetige smaak aan.. dus dat is wel handig..
oww jakkes... dat is helemaal minder, hier gilt ze nu al vanaf kwart voor acht ofzo, enwaarom? geen idee.. ze is wel moe, maar wil gewoon niet slapen.. en dan loop ik dr wel steeds ff heen of byron, dan is ze stil, maar zodra je gaat.. wheeeee
mannetje alweer klaar op comp? ja miss moet ik dat wel proberen. de difrax is natuurlijk maar 1 groter gaatje. de avent zijn gewoon 2 kleine gaatjes. hier gaat absoluut de rijstepap niet doorheen
hahaha, nou ik uhh.. maak wat ik vers heb vers, maar verder, gewoon wat wij ook eten en wij eten ong 4 dagen in de week vers denk ik, en voor haar maak ik vaak voor in de vriezer.. dus dan eet ze misschien 2x perweek uit een blikje.. of pot of wat het mag zijn hahaha (rabarber,rooiebieten,bruinebonen die dingen)
Nou die rijstebloem is meer omdat ik anders een speenprobleem heb . Door de ene krijgt ie de voeding niet heen en bij de andere verzuipt ie anders.....(en ik was niet van plan om weer een heel arsenaal aan spenen en flessen tekopen )