Maar hoe lang duren die regeldagen dan? Of hoe lang hebben ze last van een groeispurt? Heb jij trouwens ook dat Indi overdag minder slaapt?
Nog een paar maandjes wachten, maar we willen niet al te lang wachten om voor een tweede (en laatste) te gaan.
Hoelang ze duren weet ik niet. Indi heeft vanaf gister dat ze echt om de 2 uur aangelegd wil worden. Dacht dat het kwam omdat ze heeft doorgeslapen maar vanacht heeft ze niet doorgeslapen, ze kwam zelfs 1 keer meer en vanochtend komt ze ook om de 2 uur! Ik hoop dat die regeldagen niet lang duren want je komt bijna nergens aan toe zo Indi slaapt echt heel verschillend, soms gewoon echt letterlijk de hele dag maar soms is ze ook gewoon heel erg wakker. Meestal gaat ze na het badje s ochtends een paar uurtjes slapen maar dat wil ze vanochtend niet doen.
Hallo Lieve Dames, Sorriej voor mijn lange afwezigheid, maar internet en pc liggen er bij mij thuis uit, dus moet nu via mijn schoonouwelui kleppen hier..... Zal even wat foto's plaatsen in mijn album, maar ben dus ook die site kwijt waar ik ze kon aanpassen, kan iemand mij die opnieuw toesturen ? Verder van alles gebeurt, heb mijn zus terug gevonden na 17 jaar geen kontakt gehad te hebben en woensdag ga ik haar voor het eerst weer zien dus spannend allemaal.... Heb dus ook pas te horen gekregen dat ik tante ben van 2 neefjes en 1 nichtje..... Ondertussen ook de verjaardag van mijn middelste gevierd, die is nu dus 5..... Nou verder wat relatie-probleempjes, hoop dat het goed komt, want wil hem niet kwijt maar zoals het nu gaat ben ik er echt bang voor Maar jah.... Hier verder alles goed? xxx Nance
voordat bij ons de derde kwam zeiden wij ook altijd 4, maar hoe dichter bij dit kwam hoe meer twijfel er over die 4e kwam en vlak na de bevalling keek ik naar de wieg en toen wist ik het ook zeker dat er geen 4e komt. remco had het al een paar maand eerder. het is ook om praktische en financiele redenen hoor. we hebben nu nl alle ruimte (financieel en materialistisch gezien) en dat willen we zo houden. maar toch vind ik het wel jammer hoor dat dit hoofdstuk afgesloten is nu. zal ook altijd wel zo blijven denk ik.
-Indi in bad doen Gedaan -douchen Gedaan -Stofzuigen/stoffen/opruimen -Dingen regelen voor school mee bezig -Oppasavond regelen met schoonmoeder -Vriendin bellen voor een kop thee -Naar het winkelcentrum -Bedenken wat ik vanavond moet eten Gedaan -Strijken(maar dat staat natuurlijk als laatste op mijn lijstje Dus als ik daar niet aan toe kom, so be it Oke thnk god ik ben gedouched. Was ff een minidouchje want Indi is nog steeds wakker..Nu ga ik ff opruimen en stofzuigen! [/b]
Nance spannend dat je je zus weer gaat ontmoeten. En wat vervelend van je relatieproblemen Bedenk wel dat elke relatie af en toe een dipje heeft en het vaak wel weer goed komt! ML; Een maand ongesteld Ik ben nu bijna klaar met vloeien godzijdank dat werd ik ook zat maar ik word volgens mij een deze dagen ongesteld. Heb wat puistjes en ben erg opvliegerig en ik zoek ruzie (aldus mijn man :lol) Gister heb ik hem ook nog even flink de les gelezen omdat ik vond dat hij te ang weg bleef Ben normaal niet zo dus ik vrees dat ik ongesteld word....Ik voel me ook wel een beetje schuldig tegen over mijn man over dat ik gisteravond zo overdreef
www.fotoverkleinen.nl Wat een hectische tijden voor jou zeg. Hoop dat alles goedkomt tussen jou en je vriend/man... [-o< Maar wel superleuk dat je je zus weer gaat zien na 17 jaar! En dat je, als klap op de vuurpijl, nog tante ook blijkt te zijn, gefeliciteerd
Nou ja 3 kids is toch ook mooi om te hebben zo! Maar kan me voorstellen dat je dat zo voelt hoor! Nou dat hij 4 kinderen wil betekend niet dat ik dat wil hoor! Ik vind 4 kinderen best veel eerlijk gezegd, maar ik zeg nooit nooit! Maar 3 zou ik er zeker wel willen, ben zeker nog niet klaar om het zo maar te zeggen!
Jah echt klote en hier hetzelfde. Ben zo sjaggerijnig en aangebrand. Yaron moet het echt ontgelden. Ben gewoon zo labiel als de pest daardoor. Denk dak maar eens een overdosis staalpillen neem Kan je die trouwens gewoon zo halen? Maar ik had ook niet verwacht dak t zo lang zou zijn hoor... Want ik vloeide verder niet meer toen ik het werd... Dus ik dacht, ach een weekje en niet langer die ongein, maar NIET dus!
ik zou zelf ook een beetje naar Marin kijken. als je haar wakker maakt drinkt ze dan de fles leeg of laat ze dan altijd wat staan en hoe doet ze het 's nachts als je het dus op je eigen manier doet. en blijft ze goed groeien en luiers volwerken. kortom doe het een beetje op je moederinstinct. zelf denk/vind ik dat het niet op een half uurjte aankomt, maar ja wie ben ik omdat te zeggen.
hoe ben je er trouwens achter gekomen? puur door die vloeiingen. en hoe en door wie wordt dat bekeken? Gyn met echo?
Ola kep bijgelezen maar ben zo suf dat niets is blijven hangen... Zag wat TO DO lijstjes voorbij gaan... Nou ik had maar 1 missie, alle felicitatiekaartjes die Tygo gekregen heeft inplakken in een plakboek...sloop ik gewoon mijn PriTTroller! Dusss was bijna klaar en nu zit nog niet alles ingeplakt! Ff naar de super geweest en verder doe ik niets...tja voor Tygo zorgen maar ja dat is standaard. Strijken...ik ZOU dat kunnen doen maar ik ben in STAKING, Hugh heeft dit weekend geen reet gedaan terwijl ik niet lekker was en gezien ik alleen zijn werkoverhemd zou moeten strijken (echt 2 sec. werk van dat stof wat amper kreukt) dus doe ik ook niets voor hem (lkkr kinderachtig maar ;t zij zooo) Mika ik hoop dat alles nu beter gaat qua bloedingen enzo. Nance leuk dat je ff om het hoekje komt kijken...wel een toestand allemaal maar het komt allemaal wel goed meis! Enne wat leuk van je zus! ML...weer zwanger! ! is dat geen teken dat je er mss toch nog 1tje wil Enne een maand ongi! ! ! Ik ben nog helemaal niet ongie geworden ? Nou had ik al voor mijn zwangerschap een lange cyclus dus wie weet is ie nog wel langer geworden hihi. Lovleykids, kep je CB afspraak van Sam aangepast... Ga zo ff de lijst plaatsen!
is toch geen probleem? kennen jullie elkaar verder ook in reallife of alleen online? leuk trouwens kun je ook makkelijk bij elkaar op de koffie, maar hou ons wel op de hoogte hè