Maar die had het RS-virus ook nog flink zwaarder te pakken dan Joost.......die kwam relatief goed weg nog .
Dát was het berichtje waar ik op zat te wachten. Ik zal volgende week iig duimen voor 'm! Echt super goed!
Dat kan allebei zijn...... moet zeggen dat ik het wel flauw vindt dat zo iets dan weer via-via bij jullie terecht komt ......enne je was een kraamvrouw, daar mogen ze ook best een beetje rekening mee houden hoor (en ze hadden er toch ook om kunnen vragen?)
hoi hoi ik moet ff wat frustratie kwijt gisteravond toen ik bij mijn schoonouders kwam ivm de verjaardag van schoonpapa zag ik dat maud een andere broek aan had dan 's ochtends, dus ik vraag waarom heb jij een andere broek aan? nou jullie mogen raden wat het antwoord was. komt ie de broek stond niet mooi bij haar jas nou en als dat nou alles was (dit was slechts 1 van de dingen die mij ergerden) 's ochtends was ze er al over gevallen dat ze gen brood hadden gehad, wat dus nooit gebeurd als de oma's oppassen, want dat scheelt mij weer in de tijd (die hun overhebben) kreeg als argument maar als ze naar school gaat dan moet ze ook eten voor die tijd ´s avonds wat wil je drinken saskia? ach doe maar cola kom ik in de kamer heeft iedereen drinken behalve ik (en dit was niet de eerste keer dat dit bij mij daar gebeurd) nou ja kan nog wel ff doorgaan. pfffffffff soms word ik echt knetter van haar. heel af en toe dan is het net ineens of zo mij echt uitprobeerd. en dit was weer zo´n dag dat ze dus weer eens bezig was. wat ze ook nog vroeg moet ik volgende week bij jullie oppassen? terwijl ik vorig week duidelijk opgeschreven had vanaf schoonvaders verjaardag is alles weer gewoon dus dan wordt er weer bij ons thuis opgepast. vervolgens toen we weggingen probeerde ze het gewoon weer ze vroeg/zei kids kunnen zondag wel hier slapen. terwijl gister gunstiger geweest was want toen moest ikze om 00.00 uit bed halen en zondag als we daar zijn dan gaan we uiterlijk 20.00 weg. hoezo vermoeiend
wie heeft er echt heel lief een verrassing gehad vandaag? ik had 1,5 week terug mijn kaart al gehad, omdat remco het niet leuk (verrassend) vond dat ik hem vandaag zou krijgen. verder geen verrassing voor mij (of misschien vanavond in bed nog)
Alleen jammer dat er 10 maanden wachttijd is voor het B-diploma. Gelukkig kunnen we wel zonder meerkosten tot die tijd met hem zwemmen en hem voorbereiden op de eisen voor het B diploma.
Pffffff ben blij dat mijn schoonmoeder niet zo is. Jeetje zeg dat ze haar een andere broek aan gaan doen omdat die niet bij haar jas past. SO WHAT!
Ik heb een hele lieve kaart gehad waar zo ongeveer op stond wat ik op zijn kaart had gezet. We hebben dan nog die lekkere cake maar de bedgym sla ik over want daar voel ik me nog niet lekker genoeg voor.