Tot nu toe behalve bij de laatste waren er al grote mensentanden door. Die melktandjes werden er als het ware uitgedrukt.
Karsten heeft ook zoiets. Als ik een hoog geluid maak gaat hij gillen met een hoge stem (en dan niet van het huilen) Heb je nog post gehad van de week?
Ik moest eigenlijk vorige week maar toen hadden er een paar bedacht dat hij wel eens de waterpokken zou kunnen hebben.
Ja 's avonds voor het naar bed gaan in ieder geval, en overdag ook vaker. Had vanochtend geprobeerd hem in zijn onderbroekje te laten lopen, maar toen had ie dus 3x in een half uur een onderbroek nat, terwijl ik zo ong. om de minuut vroeg of ie moest plassen . Dat doen we dus nog maar even niet weer.
Dan hou je idd geen fietsenrek over . En nu maar hopen dat de tandenfee weer in de buurt is vanavond .