O jah er zijn gelukkig nog beleefde kinderen Maar dit was echt zo'n stoer jochie die gewoon voorbij liep, dat is dan nog extra leuk
Ja joh, Wessel is ook echt bezig met verschillende geluiden hij heeft nu dadadadada ontdekt Moet wel lachen om jouw beleefde tiener
Ach en zelfs dan is het vast niet bewust. Ik heb het ook wel eens, dan plaats je een hele leuke foto of een voor jou belangrijke vraag en dan wordt er iets anders gepost, wat blijkbaar interessanter is en dan krijg je ook geen reacties op je vraag/foto. Ach ik neem het maar met een korrel zout .
Meiden, ik ga uitproberen of me komende nacht m'n nachtrust wat meer gegund is . Ik wens jullie nog een fijne avond, hoop dat jullie allemaal lekker zullen slapen en tot morgen!
Zijn er hier trouwens ook nog beebs die nog niet kruipen? Volgens mij vind Wessel het allemaal best hij draait alleen nog naar de rug maar niet terug, hij kan het wel volgens mij maar doet het gewoon niet. Maar begint wel gelijk te jammer wanneer hij op de buik ligt :S
Ja goed hoor, ben weer lekker druk geweest. Vandaag een uur wezen zwemmen met Indi..Heerlijk! En met jou/jullie?
Joost kruipt ook nog niet hoor.....wiebelt wel al weken op handen en knieën maar komt nog niet vooruit . Hij doet nu wel een poging tot tijgeren (of maakt gebruik van z'n klamme handjes en trekt zich zo voor )
Dat deed ze hier ook toen ze nog niet terug kon draaien..Maarre, tijgeren doet ze wel volop maar kruipen nog niet echt. Wel doet ze sinds een paar dagen op handen en knieen en dan af en toe een stapje vooruit. Enne ik had het een paar pagina's terug gelezen maar ik wil even zeggen dat je hartstikke welkom bent hoor! Enne net wat Essie zegt; het zal niet met opzet gebeurt zijn maar ik snap dat je het niet leuk vind! Goed dat je het wilde vertellen want ik vroeg het mij ook af namelijk..