dan had ik toch de goede begon nl ineens te twijfelen, doordat ik me bedacht dat je gewoon de 2e kon bedoelen maar ook de tweede van de wijssessie snap je hem? iig heb ik nu 4 verschillende foto's en nog geen winnaar wie weet wat er nog volgt
hmm.. zou het niet weten.. maar het gekke is wel dat ik ook dus mn eisprong toen voelde, terwijl ik gewoon aan de pil was!
de spaghetti zelf mits er niet teveel zout opzit en dan de prut erover zonder de kruidenmix (of een heel klein beetje)
Hallo meiden, Hoe gaat het ermee? Ben een weekje niet online geweest en ik ben zo moe dat ik geen zin heb om terug te lezen. Zijn er nog dingen gebeurd die ik niet wist?
niet echt...ik heb vorige week mijn eisprong gevoeld....heel raar want ik slik de pil en begin wat symptomen te krijgen maar we moeten nog even wachten...maandag moet ik ongi worden