is ze gelukkig niet de enigste die dat niet wil maar na de halve boterham wil ze ook geen melk ofzo meer hebben
zolang het zoutloos is kan dat.. (en zonder kruiden) had laatst voor haar mini gehaktballetjes gemaakt.. vond ze prima, ook zonder kruiden, maar gekookt gehakt, vind ik zo uhmm.. niks.. Maar kip ed, kook ik gewoon mee, krijgt gelijk de rest de aardappels ed wat smaak
Sven zal zo wel thuiskomen uit school. Dan ga ik lekker een eitje bakken voor ons. Het is zo lang geleden dat we samen hebben kunnen lunchen op een schooldag.
boterham gaat wel.. maar in hele mini stukjes.. anders kokhalst ze, en het duurt dan uren.. Pap is twee keer knipperen bord leeg grappig.
dan vult het vast goed Nova weet ik eigenlijk niet.. niet geprobeerd, ga er vanuit dat ze vol zit als ze niet meer hoeft haha.