Ik probeer 'm te laten drinken, maar echt veel drinkt hij niet . Hij heeft idd een zetpil gehad, tegen de koorts en de pijn van oa zijn oogjes maar ook zijn oortjes (die zijn ook rood vertelde deHA gisteren). Hij klaagt verder niet over pijn, alleen bij het schoonmaken van zijn oogjes/neusje.
Maar hij is vandaag ook echt een ongeluksvogeltje. Hij wilde straks wel per se mee aan tafel....en ik had wat krieltjes opgeschept voor 'm, wijst hij vervolgens de pan met groente aan en zei dat hij die ook wilde en legde vervolgens zijn wijsvinger tegen de pan aan . Dat was dus brullen geblazen....en toen had ik het ook niet meer droog hoor....zo'n zielig snotterkoppie wat dan ook nog moet huilen . En na het pyjama aandoen vergiste hij zich in de laatste tree van de trap...hij dacht dat hij er al was....dus lag ie languit op de grond (ik was net aan de kant gaan staan met Joost op mijn arm, zodat hij van de laatste tree af kon stappen )....dus weer janken
ahhhhh, dat komt gewoon omdat hij niet lekker in zijn vel zit. nou geef hem maar een knuffel van justin, dan wordt hij vast snel weer beter!!
Jep wat uit zijn oogje komt is net zo groen als wat uit zijn neusje komt (sorry ). Als het morgen niet beter gaat met zijn oogjes en/of zijn temp moet ie vrijdag zowiezo terugkomen .
Hij was vandaag echt een ongeluksvogeltje idd . Die knuf geef ik 'm morgen, goed? Hij ligt nu nl. lekker te slapen .
Ja heb een leuke stagedag gehad deze week! Ik moet wel even een gesprekje aangaan met mijn stagebegeleider want ze zet mij alleen aan de extra werkjes van de kinderen zeg maar (de kinderen die extra begeleiding nodig hebben krijgen ook extra werk) Ik kom binnen om 8.45 en om 8.50 zit ik alweer op de gang met de kinderen te lezen, daarna rekenen, daarna op de computer en zo zit ik eigenlijk heel de dag op de gang bij wijze van spreke...Niet dat ik het niet leuk vind hoor om met die kinderen zo te werken maar ik zou ook graag zien hoe zij lesgeeft!
Daar komt het idd wel door denk ik..... Knuffel zal ik 'm morgen geven, want hij ligt nu lekker te slapen .
hoef je geen sorry voor te zeggen hoor!! ben wel wat gewend !! maar dan heeft hij een flinke ontsteking in zijn holtes hoor als het uit ogen en neus komt. Groen is nooit goed. geel ook niet trouwens maar wit dan weer wel, maar dat zal je vast al weten
Niet onbelangrijk idd.....het gaat toch om het totaal plaatje, hoe belangrijk die extra beleiding ook is .