vind het wel jammer zo hoor maar ach idd groeid vanzelf weer aan en kon ik beter de berg van z'n hoofd prutsen
heb trouwens een leuk filmpje van youame eerst ligt ze te slapen op de bank en bomen om te zagen niet normaal en een filmpje zit ze op de bank en valt ze steeds weer in slaap duurd alleen lang met uploaden
Pffff lastig hoor.....maar ik denk dat het vanzelf wel goed komt. Joost wil ook niks anders dan de flesvoeding en dan liefst verdikte voeding....alle gewone vloeibare sappen (water, thee, dixsap, standaard FV) moet ie nog steeds weinig van weten. Oh thee van een lepeltje vindt ie wel lekker, voor 2 of 3 theelepeltjes .
Nickyz....ik verder niet echt tips sorry. Behalve: gewoon blijven proberen! Misschien kan het CB je hierbij helpen?
Gelukkig dat ze weer naar huis mag..Is epilepsie erfelijk? (misschien een stomme vraag hoor maar heb echt geen idee) Enne wat stom zeg van die chauffeur Een kindje vergeten, wat zal dat kindje zich rot hebben gevoeld zeg
goedemorgen dames, hier werd er vannacht eentje om 4 uur wakker maar daarna wel door geslapen tot 7 uur. leon zij vanmorgen, ik ga nu wel onder naar de wc eens kijken of dat helpt (anders is mika meestal tegen kwart over 6 half 7 al aant huilen) dus nu was het 7 uur. Ben me ineens snot verkouden zeg, geen id waar het vanaf komt, mijn neus zit ineens helemaal dicht en blijf aant snuiten. mika ligt nu de box onveilig te maken
Rot voor je zeg dat je je zo voelt. Wij zijn 2,5 jaar geleden verhuist en alles ging niet van een leien dakje met de verbouwing. Dat zorgde ook voor heel wat spanningen tussen ons hoor, ik was dolblij dat die verbouwing klaar was! Dikke knuf voor je!
Het is wel fijn dat hij het ook een beetje in ziet! Enne zondag naar de dierentuin, het schijn lekker weer te worden dus lekker doen!