Aha ik lees het al... Een gevalletje ZWAAR terminaal dus...ik ken het... Enne Bas dit heb je niet gelezen hihihihi
heb net een smsje aan Yaron gestuurd: Als ik zo thuiskomt staat er vast wel een drankje voor me klaar, Leroy ligt in bed en het is gezellig toch? nog geen antwoord gehad, zal wel druk aan het xboxen zijn
Ik hoor hem alweer pruttelen maar nu mag het ongeveer wel hihihhi... Ga zo me ook klaarmaken om naar boven te gaan met mijn boodschappetassie vol voedingsshit voor Tygo hihihi
Hoezo multitasken! Mannen zijn zo zielug als ze ziek zijn! Kruipen 't liefst met hun kop onder de dekens om er dan 14 dagen of zo niet onderuit te komen. Als wij ziek zijn, moeten we toch het huishouden doen en voor de kindjes zorgen, wassen, strijken, eten koken enzo....... want dat gaat allemaal door. (sorry Bas)
misschien een tip voor jullie, een extra laptop! Heeft hier goed geholpen, kun je gelijk ook gezellig msnen met elkaar
Ik pas wel op, sommige dingen WIL ik gewoon niet weten. Dat kunnen jullie beter met elkaar bespreken.
Ja echt verschikkelijk! man man tis dat ik nog net mijn zuurstofcilinder niet naast hem neer hoef te zetten en zijn testement hoeft op te stellen Maar ik snij in mijn vinger omdat ik aardappels stond te schillen, en mijn zicht nu niet helemaal ju-van-het is..en word er gezegd: ow dat heb ik zovaak op mijn werk, moet je even dat verbandspray erop doen..het prikt misschien wel een beetje VOOR jou Zoooo dan heb ik echt de neiging om te zeggen: MAN, zie je jezelf liggen op de bank! Alleen omdat je aan de schijt ben, en wat misselijk! Arghhh soms!
Ik heb m gisteren gekregen. En als Silla hem vandaag heeft gehad kan het nooit lang meer duren bij jou aangezien we allemaal op 1 juli bevallen zijn. Had je wel doorgegeven dat je bevallen bent?
PROEST whahahahaha HIHIHIHHI lig echt helemaal in een deuk zo in mij remie in de woonkamer met alleen het keukenlicht (open keuken) en TV aan en hoor nu dat Hughspuugie thuis komt