Zo'n schommel hebben wij ook.....al staat die al 2 jaar buiten dus ziet er niet meer zo mooi uit 8). Rick vond er helaas weinig aan en Joost vindt het ook nog niet zo spectaculair .
Joost zijn 2e boventand is ook door De stand is nu 2 ondertanden en 2 boventanden (nou ja streepjes ) (of had ik dat al gemeld hier ))
Joh dat is toch prima. We eten morgen toch ook van plastic borden met plastic bestek. Denk niet dat er iemand over zal vallen.
Ik heb de tomatensoep af en ben druk met de kippensoep bezig maar eerst moet de kip afkoelen anders brand ik mijn vingers tijdens het plukken.
Ik stond wel heel verbaast naar de weegschaal te kijken hoor want gisteren was ik nog een halve kilo zwaarder. Maar ben er erg blij mee en dat zonder lijnen.
Hoi hoi Hier een lekkere nacht gehad. Ze werd wel een beetje vroeg wakker (om half 7 ofzoiets) maar daarna nog even gaan slapen nadat ze haar pap op had! We hebben boodschappen gedaan en ik ga zo met een vriendin ff terug naar de babydump. Heb ik dat maar weer gehad! KK: Ik heb nog steeds de psp niet ontvangen Ik ga ff terug lezen!
NIET? ? ? Hij is begin deze week al op de post gedaan. Of nog eind vorige week.. Zal ik hem morgen meenemen? Krijg je gewoon een nieuwe...