Vreemd.. Misschien adertje geknapt oid? (al heb ik daar nooit van gehoord buiten zwangerschaps dingen om..) FF kijken, hoeveel ed het word/is.. Wel typisch..
ik heb gisteravond wel sex gehad maar dit ken ik niet hoor.... mannetje riep direct al van zwanger?? nou ik vroeg hem van moet ik een test halen...zei van vandaag ff afwachten en anders morgen even de dokter bellen en vragen (grote kans dat ik morgen bij kruidvat sta om een test te halen)
Maar als je aan de pil bent, is de kans toch mega klein dat je zwanger bent?? (en bloed lijkt mij niet het eerste teken van een zwangerschap.. wil je niet ontmoedigen..) Ik zou het gewoon ff aankijken
Vooral de eerste Met van die puppy ogen Spannend zeg voor Michelle! Hoop echt dat ze het haalt, vast wel
nog niet aangehad nee, weer is er nog niet helemaal naar.. maar er komt een foto zodra ze het aanheeft
de kans is ook erg klein....zeker omdat ik de pil zeer regelmatig slik.... en tja bloed is idd niet het eerste teken van een zwangerschap en ik weet hoe het is om een mk te krijgen....en daar lijkt het niet op om eerlijk te zijn maar vind het gewoon vreemd omdat ik dit nooit eerder heb gehad...dacht gooi het hier eens in de groep... kan het een innestelingsbloeding zijn?