Zeg Ling jij had het toch laatst over je vakantie en de dicussie auto/vliegtuig. Ik vroeg toen nog wat het was geworden, maar ik heb eigenlijk geen antwoord gezien (misschien heb je het wel gegeven hoor).
Leuk he dat de kindjes nou echt een beetje mee beginnen te eten. Hier 'snoept' Indi ook altijd van ons eten
Yep sla met een hamburger en wat aardappels, lichtelijk gepureerd. Ze vond het echt lekker. Daarna greep ze zelfs nog heel triomfantelijk een "droog" blaadje sla van de tafel af, maar dat vond ze toch niet zo lekker, al mummelde ze het wel bijna op. Tomaat heeft ze daarna ook nog op uit het handje. Dat vond ze zoals altijd lekker.
het is de auto geworden. we zagen het toch niet zo zitten met ons "niet-schoot"kind. We gaan naar belgie aan zee, dus ook niet zo heel ver met de auto het is vanaf ons 250 km dus dat is 2 uurtjes rijden. en we zitten dus toch aan zee. hopelijk wordt het mooi weer
Merel eet bijna eigenlijk altijd wat wij ook eten. En ik doe steeds wat vaker ook de lichtelijk gekruide dingetjes. Eergisteren had ze gemarineerde kipfilet, met heel veel groente, pasta en ragoutsaus uit zo'n "kies & kook" maaltijd van de AH. Nou smullen dat dat was. Heb maar gelijk 2 maaltijden ingevroren voor later.
Wat is er onduidelijk aan dan? Ze zijn niet doorzichtig en hebben meerdere kleuren van zandkleur tot paarsig.
wij geven justin ook altijd wat van ons. alleen dat was van de week toch niet helemaal goed gegaan de kip was de oorzaak van nachtelijk spugen. Tja hij had al heel goed gegeten toen en toch nog met ons meehappen was blijkbaar toch te veel!
Not... En ik weet al precies hoe het gaat. Die dochter is ontzettend jaloers op Indi en schreeuwt de hele dag letterlijk om aandacht. Loopt aan Indi te trekken en te doen, laat haar niet met rust (dan moet zij weer perse een speen in wat ik niet wil, als Indi eet moet zij ook perse een hapje en ga maar door) en dan loopt natuurlijk haar moeder de hele dag te schreeuwen tegen dat kind waar ze dus nog vervelender van word. Nee ik heb geen zin.
yup!! lekker gegeten!! ik ga er weer vandoor!! ik wordt gek van die trage site!! fijne avond en tot snel!! xx
Ja nou zie ik de kleur, vooral bij de rechtse. Die linkse gaf mij een beetje een verkeerd beeld. Niets ten nadele van je creatie hoor.
Not... En ik weet al precies hoe het gaat. Die dochter is ontzettend jaloers op Indi en schreeuwt de hele dag letterlijk om aandacht. Loopt aan Indi te trekken en te doen, laat haar niet met rust (dan moet zij weer perse een speen in wat ik niet wil, als Indi eet moet zij ook perse een hapje en ga maar door) en dan loopt natuurlijk haar moeder de hele dag te schreeuwen tegen dat kind waar ze dus nog vervelender van word. Nee ik heb geen zin.[/quote] Dat klinkt inderdaad niet als een leuk dagje uit...
Nee het zijn gewoon echt van die asociale mensen dat geschreeuw en gebler daar kan ik echt niet tegen. En dan lopen zij de hele dag tegen dat kindje te bleren dan kruipt het bloed onder mijn nagels.