hhihi, hoop dat je meer suc6 hebt dan ik. Ben van het weekend van het pspmama forum verwijderd omdat ik geen lessen had geupload. Ik kwam ook niet verder dan het watermerk en het uploaden ervan naar de pspmama site lukte al helemaal niet BAal er wel van want vind de dingen die KK, Ramoon en Christiea maken wel supergaaf. Maar ja, denk niet dat het voor mij is weggelegd.
Hier is het nu iets aan het spatten dus ik hoop dat het overwaait! Meiden, tot morgen, slaap lekker!!
Vorig jaar deze dag Senninha: Dames, is er nog iemand wakker? MIJN VLIEZEN ZIJN GEBROKEN! ! Heb nu om de 3 minuten weeën. Zijn nog te doen dus ik hoop vannacht meer babynieuws te hebben en anders mijn buddy.
Nee, ik mocht gelijk beginnen. Heb ik dus ook gedaan. Ben alleen ineens sinds vanavond gigantisch gaan vloeien. en dat terwijl ik net vorige week ongesteld ben geweest. Heb ook vreseluijke buikpijn zeg. Niet fijn.
Tis 0:03 dus het mag!!!! Karsten gefeliciteerd met je allereerste verjaardag!!! Ook voor je vader, moeder, broer & zus!!!
Sandro, gefeliciteerd met je eerste verjaardag, ook voor je vader en je moeder en mayron zal maandag uit volle borst zingen op het kdv!!!
ff snel voordat ik naar Leiden ga voor mijn wedstrijd. Er is er een jarig hoera hoera dat kun je wel zien dat ben jij Karsten. van harte mannetje met je aller aller aller eerste verjaardag
Er is er een jarig hoera, hoera!!! Lieve Karsten, Gefeliciteerd met je allereerste verjaardag!! Een hele fijne dag vandaag met je papa en mama, broer en zus!! Dat je maar een tevreden, gelukkige, grote jongen mag worden!!!!!!!!!!!
Lieve Senn, Niels, Sven en Maarit, Van harte gefeliciteerd met Karsten!!!!!!!!!!! En een hele gezellige dag voor jullie 5'en!!!!!!!!!
Goedemorgen... Vandaag druk dagje. Huis opruimen, verjaardagsboodschappen doen, taarten ophalen Vanavond versieren, heb er zin in
Oh ja, jij viert de verjaardag van May morgen he?! Leuk leuk!!! Veel plezier met de voorbereidingen. Ben benieuwd naar hoe het gaat morgen!! Hoop dat je ons komt verrassen met wat verjaardagsspam!!!
Lieve dinnetjes bedankt voor alle felicitaties. Mijn ventje wordt al 2 kan ik nu zeggen. Heb gisteren echt de hele dag flashbacks gehad naar vorige jaar. Ben om 22.50 uur gaan slapen het moment dat een jaar geleden mijn vliezen braken. Echt weird gewoon en best wel emo. Toen werd ik om 3 uur wakker en het eerste wat ik dacht, vorige jaar was mijn kleine vent toen een 1/2 uur oud. Vandaag een drukke dag voor de boeg want echt vieren doen we het niet. Straks komt een een goede vriend helpen klussen en gaan we laminaat leggen en ik hoop dat we er aan toe komen om bij de kinderen de kasten in elkaar te zetten. Maar heb wel een appeltaart gehaald want het moet toch een heel klein beetje gevierd worden.