Hey, jah klopt. Ben soms echt zo moe dat ik, als ik typ, al verzuring meteen in mijn vingers krijg Nu gaat het wel...
nou ja wat ik nou net weer had we dachten dat er iedere keer en hond in onze tuin zat te schijten. kijk ik dus net in de tuin kijk ik ee vette wit/zwarte kat recht in de ogen en die heeft me een berg op het gras gelegd!
ik had het er gister ja over dat er leestekens wat raar doen, maar dan alleen de leestekens bij de letters zoals de umlaut. het zit hem dus in internet explorer, want in mijn kladblok en email ed werkt het wel zoals het moet. dus als iemand een idee heeft hoe ik dat interne technisch kan oplossen graagvind het vet irritant dat ik geen streepje op mijn e kan plaatsen en dat aanhalingstekens dubbel geplaatst worden. als ik de letters trowens eerst in kladblok zet en ze dan kopieer en plak dan wordt het dus wel geaccepteerd
Ah, vandaar. Je klinkt ook wel een beetje 'matjes' eigenlijk. Verder wel alles goed met je? En hoe is het met Mayron?
Getverderrie zeg :x Katten zijn superlief en ik ben een enorme kattenliefhebber maar als ze in mijn tuin poepen word ik ook heel boos! Wij hebben om de katten van de buren zelfs al een stuk tuin dichtgegooid met grind omdat het continu als buurtkattenbak gebruikt werd en de stank je op ons terras tegemoet kwam Even met de tuinslang of plantenspuit naar hem spuiten!!
Echt apart he, zo'n dag. Ben je er niet continu over na aan het denken? En ook over hoe het dan straks met jullie andere kleine uk zal gaan enzo?
hij wil wel een tweede maar dit jaar nog niet.... met mij gaat het wel...over minder als 2 weken is mijn meid ook al 1 jaar..pfffff wat gaat een jaar toch snel
heb 1 probleem opgelost bijde leestekens pakt hij nu maar 1 leesteken ipv de dubbele maar nu moet ik mijn nummeriek toetsenbord uitschakelen want zonder de functietoets indrukken krijg ik alleen tekst met allema lcijfers erdoorheen :x let op 52 w6rd 2netterge2 van d5t t6etsenb6rd ontcijfer maar
Gelukkig is dit jaar al voor de helft voorbij... nog even geduld dus! Wel fijn voor je dat hij nu wel een tweede wil! Ja, de tijd gaat zeker snel!