Hmmm, mijn man is van alles in de keuken aan het doen, ben benieuwd wat voor lekkers er zo op tafel gezet wordt
Dankjewel, ben benieuwd wat Joost er morgenochtend van vind. Helaas moet Pat gewoon werken (), dus mama zal alle foto's moeten maken (als ik er aan denk, vanavond gelijk het fototoestel maar mee naar boven nemen, kunnen we iig samen de loopauto geven )
wel jammer dat pat moet werken!! dus flink foto's nemen dus!! en het is wel zo leuk denk ik om het cadeau samen te geven!
Ziet er leuk uit Ramoontje!!! Jammer dat Pat gewoon moet werken Bloem: Moet je nu nog avondeten? En nee de kat is niet terug Mijn man is nog verschillende keren achter haar aangegaan maar ze verstopt zich dan
Tja, dat zijn dan weer de nadelen van een eigen zaak, alhoewel ik wel van mening ben dat als hij echt zou willen hij wel vrij zou nemen hoor . Maa rhij heeft het momenteel gewoon heel erg druk en we vieren Joost zijn verjaardag toch eigenlijk pas zondag . Maar het kado wil ik idd wel samen geven, dus ik hoop voor morgenochtend dat Joost niet besluit om wederom tot 9 uur of zo te slapen . Rick zijn kadootje voor Joost leg ik zo ook vast op onze slaapkamer klaar .
Ja en om eerlijk te zeggen heb ik haar ook al een paar dagen niet meer gezien pf..Eerst kon ik nog zien waar ze zat en nu zie ik haar dus helemaal niet meer
Ja en dan denk ik echt ''doe gewoon niet zo moeilijk en kom dan ook gewoon als we er zijn'' :x Maar ja dat snapt het beestje op een of andere manier niet.. Is het nog wat geworden met die huurders?