Heb je dan een klein huis ofzo? Ons huis is een normale eengezinswoning en we doen echt geen vreemde dingen, maar met die droger (en Merel) erbij redden we het ineens niet meer voor die 176,- per maand.
Precies Maar ik vind het ook gewoon stom dat hij alleen nog maar achter dat ding zit, we doen de afgelopen dagen amper meer wat samen. Vind ik gewoon ongezellig. Maar goed, als ik er wat van zeg heb ik het weer gedaan dus hij bekiekt het voorlopig maar ff lekker. Ben er ff klaar mee:x
Weinig kans denk ik, want Rick is meestal als eerste bij de deur, die krijgt vleugeltjes als ie de deurbel hoort
zo was even aan de telefoon! heb ondertussen een beetje meegelezen maar weet het niet meer sorry!!...
ow ja voor gas betaalden wij 117 euro in de maand en elektra 50 euro. Nu hebben we van gas redelijk wat terug gekregen en zou ons nieuwe voorschot 73 euro worden maar ik ga dat maar op 90 zetten ofzo. Betaal liever elke maand wat meer dan dat dat ik in 1x veel moet terug betalen. Electra is nog afwachten maar denk dat we daar wel redelijk mee goed mee zitten. Hebben altijd al een droger gehad en verder hebben we ook niks extra aan electra gebruikt dacht ik.
Ach, zo lang ik maar weinig eet en drink, is het naar de wc gaan enigszins te overzien . Verder ben ik nog steeds snipverkouden, last van m'n maag, en gammel, maar ach... gaat vanzelf wel weer over. Ben wel blij dat ik er ook ff aan toe kan geven omdat Mees vandaag en morgen naar het KDV is
Hij liep niet voor niets wijdbeens.....en toen ik eea naar beneden deed, zei hij ook wel gelijk "mama, ikke droge ondeboek aan". Hij keek ook wel wat ongelukkig.
Je weet niet hoe wat heet: het ding van Little People wat je hebt of het poppetje waar je het over hebt?
Ow, oke, dus dan wordt het idd heel hard duimen dat hij er of dan niet is of dat het 'in cognito' in de verpakking zit