Thanks! Hoe is het met je? Al bijna op het einde alweer zeg. Wat is die Marin toch een schatje zeg. Zie regelmatig van die lieve foto's voorbij komen op je hyves! Die met die staartjes van laatst was ook weer zooooooooo lief.
Met name de grond is daar goedkoper. Wij hebben nu een huis wat ietsjes groter is als ons huidige, maar we gaan qua grond van 700 naar 1000 m2...........en dat voor ong. een ton aan euro's minder .
Nou dan zit het vast goed. Bij mijn eerste zwangerschap had ik ook geen goed gevoel en dat is toen ook mis gegaan en bij Marin en nu had ik direct wel een positief gevoel! Nogmaals, ik vind het echt super voor je dat je weer zo snel zwanger bent.
Wij moeten er ook nog naar toe. Bas heeft alle boeken al gelegen en ik blijf ik boek 4 hangen. Maar we hebben allebei alle films op deze na al gezien.
En dat is het gekke, ik voel me juist veel beter nu. Minder vermoeid! Terwijl ik veel minder rust krijg met zo'n uk erbij!
Het gaat goed, ik ben al aan het aftellen Dank je wel, ik ben ook erg trots op mijn meissie. Ze lijkt heel anders, vind ik, met staartjes.
Ingrid fijn dat alles opgelost is met je vrije dag en je collega. Scheelt je toch weer in een goede nachtrust.
Gaan jullie naar Belgiƫ omdat het daar goedkoper wonen is, of zijn er andere redenen voor (of vraag ik te veel?)
Goedkoper wonen en veel meer ruimte voor ons en vooral voor de kinderen en de honden (en een veel praktischer huis dan we nu hebben ).
ooow neeee ze huilt weer. tis echt de hele avond al krijsen en brullen. Geen idee wat er aan de hand is. ga haar er niet weer uit halen, dan is ze straks om 11 uur nog beneden. Pfff, niet lekker als je zelf nog grieperig bent.
wel beetje uhmmm.. spooky zeg maar.... Kan er ook niet iets door het gordijn heen schijnen?? Bijv. lampen van een aankomende auto ofzo... zeg maar wat hoor.