Met 1 die wel loopt en 1 die niet loopt is het ook niet te doen , helaas.....Joost heeft ook nog nooit gezwommen
Hey dames Hoe is het hier? Ramoontje, had je mijn pb nog ontvangen paar dagen terug? Dat ziet er super uit! Zit er toevallig ook een camping bijna naast? Zit het zwembad in een bos? Komt me bekend voor namelijk. Misschien gaan wij er ook maar een keer heen
Ze is minder kras als t lijkt...Ze woont nog zelfstandig maar is aardig aan t dementeren...dus en kwestie van tijd dat ze naar een instelling moet denk ik... XXSuus
Ja ik had 'm gelezen...had alleen nog geen tijd gehad om te kijken wat nou precies de romans waren, sorry . Volgens mij was het merendeel echter andere 'lectuur'..... (de romans zwerven meestal door de hele familie en komen zelden weer terug )
Hoi allemaal... Suus: Wat fijn dat je niet meer terug hoeft te komen voor ze 5 jaar zijn! Enne ook fijn dat de fysio al voorzichtig positief is over je rug. Ramoontje: 3 Maanden geen internet? We kunnen hier toch niet zonder jouw!!!!!! Daantje: Leuk, kleding geshopt en koopjes ook nog! KK: Fijn dat alles weer goed ging bij de vk. Hoor je wel snel al wat er aan je lage bloeddruk ging gebeuren? Het is nu toch al een tijdje en het is niet echt fijn lijkt mij
Hier een lekkere dag gehad. We zijn lekker naar het zwembad geweest. We wilde eerst naar het strand gaan maar Indi gaat het water opdrinken en dat vinden wij toch niet zo fijn aangezien het niet zo schoon is. Dus lekker bij het zwembad gebivakeerd en we hebben daar heerlijk gezeten!
Ramoontje, balen als je geen internet hebt straks. Dus geen romannetjes voor mij? *SNIK* nou ja, geeft niks hoor Zijn jullie eraf gegooid bij pspkidzz dan? Hebben ze ook een reden gegeven? Suus: Wat fijn dat je meiden het goed doen zeg Je hebt alleen wat troubles in je relatie als ik het goed begrijp? Ik hoop dat jullie eruit komen.
je bent lief! Ik zal me iig af en toe wel melden als ik bij mijn ouders effe op de pc kan als ik daar ben. Maar ik hoop heel hard dat we gewoon wel bereik hebben.
Enne over het zwemmen: Wij gaan eigenlijk elke week wel een keer zwemmen de laatste tijd. Soms ook een hele tijd weer niet hoor maar we zijn al tig keer geweest met haar . Nou komt het ook wel doordat we alledrie waterratten zijn en we het echt heeeeeerlijk vinden
Oh ik ga het echt hopen voor je! Het is natuurlijk al een hele verandering om 3 maanden op een camping te moeten zitten maar dan ook nog eens zonder ons ??? Dat kan toch niet!!
, nou voel ik me helemaal schuldig............. Nou eraf gegooid is een groot woord........er schijnt nogal wat aan de hand te zijn (alleen heb ik geen idee wat, ik maakte alleen de lesjes en was op 't forum verder niet zo heel actief, aangezien ik altijd hier op 't forum zit )....dus iedereen(!) is op non-actief gezet en ze zijn aan 't bekijken wie er weer toegelaten wordt . Ik ben alleen wel benieuwd of ze nog met een soort van korte verklaring komen als je geen toegang meer krijgt.....ik heb altijd fijn lesjes gemaakt en het keurig gemeld als ik langere tijd (zoals de komende tijd) niet kan komen.....Zou het wel jammer vinden , maar als 't niet is, is het niet .