Goedemorgen, dadelijk dame van felicitas op bezoek...daarna maar eens proberen bij te lezen en te reageren.
belt die vrouw van felicitas op? Ik heb nog niks gehoord... maar misschien heeft het met de uitgerekende datum te maken?
@minime: mijn man werkt in de horeca, voor een hele vreemde baas die niet altijd evenveel rekening houdt met zijn personeel. Die uren zijn ook echt niet normaal, maar we vinden het wel lekker dat hij nog maar 3 dagen werkt (eerst werkte hij er 5 a 6 en dan ook van die achterlijk lange dagen...) *kolven: heb gisteren niet gekolfd en Jason deed het veel beter 's avonds. Hij heeft zelfs van 22:00 tot 03:00 geslapen en toen van 04:30 tot 08:00!!! heerlijk! Dus kolven stop ik tijdelijk even mee. @lotuss: lief die foto's van sofie! en die bolle toet, heerlijk toch! @sucre: helemaal duidelijk! ik stop even met kolven, heb gisteren dus niet gekolfd en meneer was meteen tevreden met mijn melk. Alleen als hij echt na 1 borst genoeg heeft kolf ik de 2e nu maar. En dan hoef ik hem dus ook niet meer bij te voeden @debby: Jason weegt 4225 en heeft nu maat 2 van pampers. Heb een voorraad gekocht 4 pakken maat 2 en 2 pakken maat 3. Maar geen idee hoe je dat moet inschatten! @dommel: wat schattig!!! en Dinja ook al zo lief! @shay: wow zover zijn we hier nog niet hoor.. Wel goed van Jailey! @daffie: wat een bos haar al, gaaf hoor lekker punk en wat een heerlijke meiden heb je! Ieks! Jason heeft allemaal rode vlekken en heel veel pukkeltjes in zijn gezicht. De arts zei gisteren dat we hem wat in moesten smeren met vaseline omdat zijn huidje er wat droog uitzag en dat hebben we gedaan en nu is het heel erg! zou het normaal ook erger geworden zijn, of zou het van de vaseline komen? hoop het laatste, dan smeer ik vandaag ff niet meer. Ook heb ik het idee dat ik ong. moet worden, beetje pijn in mijn buik dus wie weet zijn het mijn hormonen die bij hem terechtkomen? of is dat raar? Verder vandaag rustig aan, misschien even voor het eerst MET baby naar de prenatal, lijkt me wel leuk! mannetje ligt nu lekker te slapen, hij lijkt geen last te hebben van de rode vlekken... nog een foto: (wel van vorige week!)
Leuke foto's Nicole. Melvin heeft inderdaad een onwijze bos haar. Ik heb zelfs al zwitsalgel gekocht voor baby's en kan zijn haar lekker punk doen of in een kuif. Mijn meiden hadden niet zoveel haar toen ze geboren warenl. Ik vind het wel weer wat hebben. Melvin heeft op het moment ook veel last van rode pukkeltjes in zijn gezicht, maar ik hoefde er niks aan te doen. Nu moet ik wel zeggen dat het alweer minder wordt bij hem. Heel veel plezier bij de prenatal.
@ Prikjes: Damian heeft gister zijn prikjes gehad, janken!!! hij zat me echt heel zielig aan te kijken (ben ik wel gewend want zijn koosnaampje is niet voor niets Sippie Lippie ) Maar dit was echt zĂł zielig moest er zelf bijna van huilen. Daarna is hij in slaapgevallen en heeft 4uurtjes geslapen aan 1 stuk door. Daarna alles bij elkaar zitten huilen en gillen, leek wel een slachtpartij zo hard gilde hij. Wij even naar zn beentjes gekeken en was helemaal rood en dik, koud nat washandje erop en het ging weg gelukkig. Daarna is hij weer 2uur in slaap gevallen en toen paar uurtjes lekker wakker gebleven en hij kon weer heerlijk lachen "Ik zit trouwens nu met 4370 gram nog in maat 2. Welk gewicht heeft jullie babytje en welke maat luiers gebruiken jullie?" Damian is 4500gr en zit nog in maatje 1 Hij past er nog makkelijk in, ook redelijk dun ventje is het, 54cm lang. Maatje 50 kleding past hij niet meer Hij heeft lange armen en lange benen. 62 is nu de maat die wij gebruiken, zit ruim maar stuk beter dan 50
Goedemorgen meiden! Liv heeft doorgeslapen vannacht! Ze werd wel even wakker om drie uur, maar viel meteen weer in slaap zonder voeding! JIHOE! Zo voor de prikjes, dus ik ga me snel aankleden! Tot vanmiddag! xxx
hallo meiden, Hoe gaat het met jullie? Heb niet echt bijgelezen kom er gewoon nog niet aan toe Hier helaas nog steeds geen regelmaat dus elke dag is een verrassing. Gelukkig gaat het drinken redelijk en was ze goed bijgekomen. Ze heeft dus genoeg aan +/- 600cc per dag. het nadeel is wel dat ik niet kan afbouwen naar vollere flessen want ze drinkt ze gewoon niet leeg. doorslapen zit er ook nog niet in en zie zelfs geen rek. Elke keer rond 23.00 rond 4 en rond half 8. Niet dramatisch maar verlang gewoon naar een langere nacht. Hoe hebben de kindjes met de prikjes het gedaan? Wij moeten morgen. Ben eens benieuwd. @ roozjuh wij geven barleduc i.p.v kraanwater/afgekookt water. Het schijnt idd dat ze hier mionder last van krampjes door krijgen en een betere ontlasting. Hier ook groene poep wat stinkt. Ik heb friso hypoallergeen intensief.
wat een flinke dames hier. Echt lief En wat een mooie foto;s weer. Hier bij 7 weken 4530 gr. en 56 cm. Ook nig maatje 1 want maatje twee valt haar bijna van haar billen.
@ drinken: Barledu, dat hoor ik wel meer. CB zei dat het totaal niks uitmaakt en zij niet snapt waarom mensen tegenwoordig nog hun water koken. Kraanwater is schoon genoeg om dat te gebruiken. Dit vind ook mijn vk en gyn (gyn heb ik vandaag nog gezien voor na-controle) Bij Damian zijn zn krampjes over WOEHOE Hij had het alleen gister dus dat viel wel mee. Nu ligt hij bij papa in de armen met een volle fles melk
Goeiemorgen dames, Helaas niet veel op het forum geweest, was eigelijk 24/7 bezig met BV, afkolven, spruw, tepelkloven. Zat er gisteren helemaal doorheen heb de hele dag gehuild omdat waarschijnlijk niet genoeg voedingsstoffen meer heb in de BV. Was naar het CB en ze was maar 500 gram gegroeid terwijl ze 180 ml weg dronk (afgekolfte) Heb ik met pijn in mijn hart besloten om over te gaan naar KV. Zo........dat is eruit tranen weg en nu eindelijk genieten van mijn meissie en de andere kids!! Dames ik kom lekker weer gezellig kletsen (heb dat wel gemist)
Bob was ook 4 weken te vroeg en dan komen ze idd gewoon zoveel tijd na de uitgerekende datum. Ik heb toen gebeld of ze eerder konden komen...
@ roozjuh ik merkte wel degelijk verschil! na twee dagen barleduc had ze elke dag een volle luier en minder krampjes. Durf nu niet meer over op gewoon water want het gaat n zo goed. @ loulou knuffel voor jou meid. Kan me voorstellen dat het moeilijk is om over te stappen maar je hebt meer tijd en rust voor jezelf, dus ook voor je kleine meisje.