Ik begin ook al een lekker buikje te krijgen, voor mij is het de derde. Ik heb al broeken die niet lekker meer zitten. Verder hier alles goed, ben alleen heel erg moe. Ik ga nu ook lekker mijn bed in. Welterusten allemaal.
Goedemorgen.. Ik heb voor het eerst niet lekker geslapen, misschien omdat ik alleen was haha. En nu heb ik pijn in mijn liezen Hoe gaat het met jullie?
Hier is het mis... ik ga jullie verlaten.. Gisteravond verloor ik weer wat bruin en gek genoeg voelde het niet goed.. vanmorgen werd ik wakker met buikpijn en begon ik bij een toilet bezoek te vloeien. helderrood.. Ik heb de VK gebeld... als het 1 dag aanhoud moet ik het doorgeven...dan moet ik volgend weekend opnieuw testen of ik nog zwanger ben en dan zal ze een vroege echo doen.. dat had nu nog weinig zin. Houdt het 3 of meer dagen aan dan is het erg typisch voor een miskraam. omdat het nog zo vroeg is zal ik niet veel stolsels of iets dergelijks verliezen, maar zal het meer lijken op een flinke menstruatie.... Ik wacht het af, maar ga ervanuit dat het goed fout zit.. Ik ben erg verdrietig, maar weet ook dat een vruchtje niet zomaar afsterft. Het heeft niet zo mogen zijn..... Nu is de wens wel erg groot geworden moet ik zeggen ondank dat dit kindje niet gepland was... We zullen zien wat de toekomst brengt.... Ik wil jullie allemaal een TOPzwangerschap toewensen en een PRACHTIGE beeb..... Dank jullie wel voor het warme nest hier...ik vlieg uit.. misschien keer ik ooit weer terug..... HELE DIKKE KNUFFFFF......
Hoi Bruisje, Wat lees ik nu? Wat erg, zeg! Ik wens je heeeeel veel sterkte. Dikke knuf, meid. @ derest: Nog niet echt een buikje te zien, maar ik ben wel ontzettend moe . Ik zou de hele dag wel kunnen slapen. Morgenmiddag de eerste echo. Vind het wel spannend, hoor. De echo opzich niet, want die heb ik ook bij m'n jaarlijkse controle. Maar ben gewoon benieuwd naar wat ik te zien krijg.
@bruisje wat erg zeg heel veel sterkte toegewenst de komende dagen *knuf* @ de rest Hier alles goed heb van de zwangerschap amper last en ook nog niet echt een buikje maar heb al een buikje van mezelf dus denk dat het daarom nog niet echt opvalt. Wel ben ik al 2 dagen snipverkouden. Neus verstopt en niezen. Heb al een keukenrol vol gesnoten. Heb ergens gelezen dat als je zwanger bent je minder weerstand hebt. Volgende weer weer 40 uur werken.. Nog een fijne dag iedereen verder xxx Daantje
Pfff, ik kan het hier allemaal niet bijhouden zoveel dat er gekletst wordt. Sorry . Vroeg me alleen even af of er nog meer meiden echt moe zijn. Kan natuurlijk ook door m'n nieuwe baan komen, he . Is ook wennen. Verder gaat eigenlijk alles goed .
ik was ook zo moe tot een week of 6... Hierna minder... heb wel eens hele moeie dagen maar niet meer zoals in het begin.
@ Bruisje Meis wat erg voor je! Heel veel sterkte, hoop dat het als nog goed mag gaan! @ Maine Hier ook erg moe, verder geen kwaaltjes. Gisteren was ik niet vooruit te branden, vandaag is het gelukkig beter! Xx Ani
Vroeg me trouwens af of er meiden zijn die nu dus zwanger zijn van de tweede (derde, etc.) en al wat merken aan de kids. Wij betrekken onze dochter er al vanaf het begin bij. Ze vindt het echt super leuk. Ze 'zeurde' eigenlijk al jaren om een broertje/zusje, maar nu het dus zover is, heeft ze af en toe wel even haar bedenkingen. Ze vindt het nog steeds super, hoor, maar is af en toe bang dat ze niet meer 'alleen' met mij iets kan ondernemen. Tja, ze is nu al ruim tien jaar enig kind, dus 't zal echt wel wennen zijn voor haar. Maar aan de andere kant mag ze wel veel meer, omdat ze in een andere levensfase zit. Niet alles draait op dit moment om de zwangerschap, hoor. Vind het voor haar ook niet leuk als we het alleen daar nog over hebben. Maar op momenten dat ik dus echt moe ben, baalt ze er wel ontzettend van. Kwestie van wennen denk ik. Komt ook wel goed, hoor .
Mijn vriend heeft een zoon van 8 en die hebben we er ook gelijk bij betrokken. Hij vind het helemaal geweldig en zeurde ook al heel lang om een broertje of zusje. Hij woont bij zijn moeder en ja, heeft dus niet heel veel last van mijn zieke of vermoeide buien. Hij vind het wel helemaal geweldig hoor, hij heeft zelf geregeld bij zijn moeder dat wij zijn oude spulletjes krijgen. Die zullen we, als ze er goed uitzien, ook zeker gebruiken. De maxi-cosi hebben we al. Die staat in mijn album.
Bladzijde 206...onvoorstelbaar Hier alles goed. Gister nog heerlijk twee uur op de bank liggen slapen, was echt zóó moe! Nu gelukkig nog maar vier dagen tot de eerste echo....dat is te overzien