Nou ik ga nog even terug naar m'n bedje. Gisteren lekker paardgereden en iets te lang aan de bar gehangen. Moest er helaas uit om m'n dochter naar school te brengen. Ga nu dus nog even lekker terug . Truste
Hoi meiden, Lekker geslapen allemaal? Ik krijg zo visite, gezellig! Ik werd vanochtend ineens heel erg onzeker. Vindt dit zo een spannende tijd. Je weet gewoon helemaal niet wat daarbinnen gebeurt. Zou ons kindje nog wel leven? Zou het we goed groeien? Sooms denk ik, ik ga nu naar de winkel en koop een babysound. Maar ben bang dat als ik niks hoor, dat ik dan helemaal in paniek raak. Nog anderhalve week bikkelen, dan mag ik naar de vk. Heel soms heb ik wel een gekriebel in mijn buik. Kan dit ons kindje al zijn? Ik weet niet wat ik moet voelen, maar het voelt wel anders dan darmen.. Als ik probeer er op te letten, of mijn handen op mijn buik hou, dan voel ik alleen mn eigen hartslag, zo irri.
Ik voel zelf ook regelmatig wat kriebelen in mijn buik en weet haast zeker dat het mijn kindje is daar het anders voelt dan mijn darmen. Ik geniet er in elk geval wel van.
Ook ik voel regelmatig of ik iets voel. Begin toch wel verschil te merken tussen m'n darmen en 'iets anders'. Misschien is het 'iets anders' inderdaad al het kindje dat ik voel. Maar even 'iets anders' . Over een uurtje komt m'n nichtje van drie maandjes. Ik ga vanaf nu elke vrijdag lekker oppassen. Kan ik alvast wennen . Lijkt me echt zo super om een band op te bouwen! Dus de poepluiers, flesjes, etc. beginnen al. Enne vanmiddag lekker een stukje wandelen en m'n dochter ophalen. Zal wel wennen zijn weer achter zo'n kinderwagen te lopen. Enne, op tijd vertrekken.
ik herken het gevoel van onzekerheid en het gekriebel! en weet eigenlijk bijna wel zeker dat dat de kleine is!met je handen is het ook nog niet te voelen, zit zelf ook de hele tijd te voelen maar idd alleen mijn eigen hartslag. ik mag vanmiddag eindelijk naar de verlos. hoop echt dat ze het hartje kan horen, vorige keer met 11 weken lukte dat nog echt niet. spannend!
Owh dus misschien is dat gekriebel wel echt mijn kleine? Ik wist niet dat dat nu al zou kunnen. Mijn vk zei namelijk dat ik er van uit moest gaan dat ik de kleine pas vanaf 27 weken (!) elke dag zou voelen. Dat vond ik wel een beetje heel vreemd, dat verhaal had ik nog nooit gehoord. Ik dacht altijd rond de 20 weken.
nee hoor er zijn zat vrouwen die het al veel eerder voelen maar omdat ze het meestal niet door hebben of denken dat het de darmen zijn, zeggen ze dat het meestal idd pas rond 20 weken is. maar ik denk dat ieder voor zich wel heel goed voelt dat het iets anders is dan normaal!geweldig toch!
Ik ben nu bezig met een sollicitatiebrief. Ik vind het best wel moeilijk. Ik heb wel vaker sollicitatiebrieven geschreven, maar dat was toen altijd op een vacature. Dit keer is het een open sollicitatie voor een hema die binnekort in deze buurt wordt geopend. Het liefst ben ik ook direct open naar hun toe en zet ik erin dat ik zwanger ben. Maar dat slaat echt nergens op. Ik heb het nog tegen niemand gezegt en ben ook pas 10 weken, dus waarom zou ik het wel tegen hun zeggen?! Maar ik vind het ook zo raar als ik daar net werk en dan vertel dat ik zwanger ben, dan voelt het net of ik heb gelogen of bewust heb verzwegen.... SOrry voor dit bericht maar ik schrijf alleen even mijn gedachten van me af. Of heeft er iemand misschien tips?!?
je bent niet verplicht om in een sollicitatie te vertellen dat je zwanger bent! volgens mij hoef jij je baas pas 2 maanden ofzo van te voren pas in telichten dat je zwanger bent! nu gebeurd dit niet want je krijgt een dikke buik en dit gaat toch ook vraagtekens geven! maar je hoeft het echt niet aan te geven!
ik weet dat je niet verplicht bent, maar ik zou het zo raar vinden om als je net bent aangenomen te vertellen dat je zwanger bent.
Hallo! @Sucre; Had ik ook meis! Pas bij de VK was ik weer gerustgesteld dat ik het hartje hoorde! Nu ben ik eigenlijk niet meer onzeker! HEERLIJK! En dat gekriebel voel ik ook, mijn vriendin vertelde mij ook dat dit mijn kindje is die lekker heen en weer aan het wiegen is in de baarmoeder HEERLIJK! @Sarah; Ik zou het ook niet in de brief zetten hoor, gewoon solliciteren en zien hoe het loopt! Je zou, als je dat prettig vind, wel in het gesprek kunnen zeggen dat je zwanger bent! Dat is ook wat persoonlijker en dan hebben ze je ook al gezien! Uit een brief kunnen ze natuurlijk niet veel voorstellen van een persoon, als je dan ook nog eens verteld dat je zwanger bent, dan zijn je kansen misschien direct verkeken.. Succes! @All; Ik denk ook dat ik na mijn zwangerschapsverlof iets anders wil gaan doen! Lekker in mijn eigen woonplaats werken, dat lijkt me ideaal! Maargoed, eerst maar lekker met zw-verlof straks!
Had ik maar gelogen of het verzwegen dan had ik nu nog een baan gehad...nu heb ik niets meer en solisiteren met een dikke buik gaat heel erg moeilijk. Dus mijn advies is hou het nog even voor je ook tijdens de proeftijd want daarin ben ik ontslagen.Met de reden mijn zwangerschap. (wat tijdens de proeftijd wel mag helaas)
gisteren de cho gehad.Zo super geweldig we hebben hem ook op dvd meegekregen. Ze konden helaas niet zien wat het zou kunnen zijn hahahaha het was te proberen. Permanentje is leuk geworden alleen aan de voorkant vind ik de krullen iets te klein maar dat kan ik wel met de krulfohn bijwerken voor de rest ziet het er super uit. Zo ik lig nog lekker in bed voel me harstikke beroerd met veel buikpijn...mijn hubbie is me lekker aan het verwennen met ontbijt op bed enzo ...HEERLIJK hahaha
@Kaatje, wat fijn een goede echo! Geniet er maar lekker van hoor! En wat betreft zwanger solliciteren, ik wacht ook nog even! Heb er wel even over nagedacht, maar wacht toch lekker tot ik mijn kindje heb gekregen
Ja ik wacht ook liever tot ik me kindje heb gekregen, maar we hebben hier thuis steeds vaker ruzie over geld. Ik wil graag een leuke nieuwe wandelwagen (ong. 6oo euro) maar mijn vriend wil er niet meer dan 200 aan uitgeven en dus via marktplaats. Hij vind het uiterlijk en comfort ervan minder belangrijk. Zo zijn er nog 100enden dingen te verzinnen waar we ruzie over krijgen en dat komt alleen maar omdat ik alles in samenspraak moet doen en niet kan zeggen, dan betaal ik het wel. Vandaar dat ik gewoon werk wil hebben en een eigen inkomen. Ik wil graag ook zelfstandig zijn. Ook denk ik dat als je wacht tot je baby er is, je nog minder zin hebt om te werken omdat je dan hetl liefst continue bij je kleine wilt zijn.
hoi, even inbreken! Ben nu lekker aan't oppassen. Ze probeert al wat geluid te maken bij het lachen, maar dat valt nog niet mee. Ga zo maar eens't flesje maken. Even kijken hoe het ook alweer zat .
hoi allemaal! Hoe gaat het met iedereen? Ik ben al een tijd niet meer geweest! We hebben ondertussen onze eerste echo gehad! We hebben gevraagd of de echoscopiste wou kijken naar het geslacht. Ze kon met ongeveer 60% zekerheid zeggen dat we een meisje krijgen! Ik ben nu 13 weken en 5 dagen dus mijn banjer klopt ook niet helemaal meer.