Goeiemorgen! We hebben gisteren een mooie echo gehad met een heel beweeglijk beebje. Alles prima in orde en... We weten wat het wordt en zijn dolblij grts
hmmm als die e*k*l daar mee weg komt dan zou ik me niet zo druk maken om gepakt te worden als ik hem een lesje zou leren. En als je er vrienden op af stuurt hoeven zij toch niet te laten weten dat het voor jullie was? Ik zou dit echt niet pikken.
Jeetje mamabeer... kan me voorstellen dat dat ook nog eens als een schok komt! Helaas leven we in nederland wat het rechtssysteem betreft en zal hij er inderdaad licht vanaf komen. Moet gewoon niet kunnen! Wel ontzettend leuk dat je je beeb hebt gevoeld, hopelijk put je daar weer wat kracht uit. En geweldig dat je zo fijn wordt opgevangen natuurlijk. Hoop voor jullie dat jullie een fijn nieuw en veilig plekje kunnen gaan vinden hoor. Dikke KNUF! Ryanna... Hele lage rugpijn klinkt erg bekend in de oren, zou toch echt op zoek gaan naar een fysio die gespecialiseerd is in bekkenproblemen. Waarschijnlijk is het rechtzetten van je wervels ook een oplossing tegen de pijn. Klinkt raar, maar je voelt je de dag erop als herboren Ow, en spannend om je ouders in te gaan lichten... laat je weten hoe het was? Iedereen heeft altijd een mening klaar, dat dacht ik ook toen ik zwanger raakte van mijn lief... heb nl al 3 kids. Het tegendeel is waar, iedereen verwachtte gewoon dat er nog een bijkwam, vooral ook omdat lief zo vreselijk gek is met de kids. Nog geen negatieve reactie gehad terwijl ik dat heel erg verwachtte! Hoop dat jullie ook heel veel positieve reacties krijgen zodat het genieten nog intenser kan worden! Ik ga vandaag de badkamer schoonmaken... vanmiddag rapport bespreking van de oudste Helaas moet ik alles doseren, dus in de ochtend 1 ding en in de middag 1 ding en dan rustig aan. Erg moeilijk maar wel nodig helaas. Mijn rug begint weer op te spelen dus ik ben blij dat ik vrijdag weer naar de fysio mag. Mijn moeder is ook zo'n schat, komt ze even oppassen omdat ik naar de zwemles moest met de kleine mannen, heeft ze het hele huis aan kant! Tja, ik voel me enorm rijk met zo'n lieve ouders om me heen. Veel liefs, kom tussendoor nog wel ff snuffelen
goedemorgen dames, gisteren heb ik de bevestiging van kraamhulp gekregen, alles komt dus goed. heb vanmorgen een brief van het ziekenhuis gehad of de 20 weken echo een dagje eerder kan, jaaaaaa tuurlijk kan dat haha. nou vandaag weer naar school tot 3 uur en dan lekker weekend, morgen moet ik weer naar de tandarts, een gaatje laten vullen, blegghh helemaal geen zin aan haha. nou dat was het weer even voor vandaag. iedereen een fijne dag gewenst
goedemorgen @ sabbe ga je het ons niet vertellen? We zijn nieuwsgierig @ Dommeltje ik ga er gelijk eens achteraan. Lag gister alweer om half 9 in bed omdat ik niet meer voor of achteruit kon. Wat een lieve moeder heb jij! @ Klasien dan moet je nog ff geduld hebben dus.
Ik zag deze vraag voorbij komen in een ander topic en vroeg me af wat jullie gedaan hebben. Hier zijn veel mama's die al een kindje hebben: Hallo! Wij moeten nog een matrasje aanschaffen voor het ledikantje. Nu heb ik gehoord van de aerosleep en een beetje rondgekeken op internet, maar ik zie hele verschillende verhalen: de ene wil absoluut niet meer zonder aerosleep, de ander geeft voorkeur aan een matras van bv Ikea. Wat zijn de voors en tegens van beiden?
ik heb twee kinderbedjes met allebei een dikke anti-allergische matras uit meubelwinkel. Kindjes hebben altijd heerlijk geslapen dus...
Hopelijk is ie afgelopen een of twee jaar al eens met justitie in aanraking geweest en heeft ie twee maanden voorwaardelijk ofzo. Die mag ie dan sowieso zitten als bewezen kan worden dat hij het was. Maar hij heeft in ieder geval de schijn goed tegen met z'n verslaving. Ik hoop dat ie in ieder geval snel voor moet komen, want dat kan helaas ook wel even duren.
Goedemorgen! Wat leuk zeg dat je al zo vroeg weet wat jullie krijgen! ik wil het ook weten haha. mamabeer; jemig zeg hoop echt dat jullie snel een andere woning krijgen want dit lijkt me vreselijk zo! Kan je de huurvereniging er niet achter zetten of zo? Ryanne; ik heb een matrasje gekocht bij de Kwantum, en dat is een prima matrasje. Niet zo duur en het werkt gewoon goed. Die van de Ikea zijn ook goed, maar die hebben speciale maten, daar moet je dan ook een bedje van hebben.
Zo, de badkamer is schoon @sabbe... wat leuk een meissie erbij! had je ook een voorgevoel dat het een meisje zou worden? (bv de roze banner...hihihi) @matrasjes... ik heb voor de kids altijd een gewoon ledikant matrasje gehad zonder toeters en bellen. Nu hebben we gekozen voor een matrasje met wasbare tijk omdat dat toch wel wat prettiger is. Overigens hebben ze altijd prima geslapen hoor Wat betreft de aerosleep... ik heb nog niet echt iets gehoord wat me overtuigd heeft, dus ik blijf bij mijn keuze. Liefs
@sabbe: wat leuk gefeli! @mamabeer: jee wat een eng verhaal zeg! hopelijk zit hij voorlopig vast! vanmiddag even naar de verlosk, apk controle! 2 feb hebben we de pretecho! heb er veel zin in!
nee we hebben een koopwoning en hij ook. Maar goed ik ga jullie dr niet meer mee lastig vallen nu alleen nog maar leuke dingetjes over onze beebs ik vind het wel lief dat julie zo goed reageren. Knuff!
@sabbe... Die kan je wel laten voorspellen dan Leuk hoor! Nou, zometeen de kids weer van school halen Had gisteravond nog fotootje gemaakt van mijn buik... lief vraagt zich af waar het naartoe gaat! Staat in het album Fijne middag nog dames en tot later! Liefs PS: klagen, daar zijn we toch ook voor Lekker toch als je even je hart kunt luchten!