Ja inderdaad: leuk al die kwaaltjes! Zwanger zijn is wat dat betreft zo leuuuuk, haha. Ja, die steken in mijn billen kunnen af en toe echt heel pijnlijk zijn. Kan geen kant op. Maar ik merk inderdaad dat het iets minder is als voorheen. Ach, alles voor de kleine nietwaar!
Wij zijn weer goedgekeurd. De kleine ligt nog steeds met koppie naar de uitgang, heel erg fijn! Bloeddruk was 110/70. Ik moest ook weer geprikt worden, maar mijn vaten werkten niet mee en mijn bloed was tijdelijk niet verkrijgbaar. Gelukkig is het bij de laatste poging wel gelukt, ben nu alleen behoorlijk blauw.
goede middag, weet niet meer of ik had had gezegd van die kleine buik..... (zwangerschapsdementie???) maar ben heel tevreden over mijn buikje, bescheiden en dus heel goed te doen... ik ben er zelf heel blij om, het is alleen dat mensen denken dat ik 5 maanden ben ofzo... prima toch! hebben jullie dat ook, dat het nog wennen zal zijn als straks de buik weg is? ben er echt aan gewent en voel me op en top vrouw.... toen ik een foto zag van voor de dikke buik, vond ik mezelf maar dun!!!! hi hi... maar krijg er wel een kindje voor terug, misschien compenseert dat in mijn dikke buiken gemis!!!! nou meisen, ga maar weer is werken.... fijne dag!!!!
Sucre: volgens mij moet ik nu ook bloedprikken toch? Dat is dacht ik rond deze periode dat ze dat doen? Ik moet volgende week weer naar de verloskundige. Fijn dat alles weer goed was!
Gisteren was Ewout jarig! Grote vent is alweer 3 jaar geworden! Hij is ook helemaal zindelijk, overdag en snachts! Echt heerlijk hoor, van het een op het andere moment had hij het zelf ook helemaal in de gaten dat een luier toch wel erg vies is haha! Ik kreeg vanmorgen een mailtje dat mijn afspraak bij de VK niet doorgaat op 5 mei, omdat ze die dag toch geen spreekuur hebben echt balen hoor! De laatse afspraak was op 17-3!!! Veel te lang geleden dus eigenlijk... Kan nu pas de 12e terecht Maar voel me verder wel goed gelukkig. Heb wel baad bij de fysio, moet tussen de middag plat dus dat doe ik ook maar braaf zoveel het mogelijk is
goede middag mede zwangere dames, @mouschy gefeliciteerd met je zoon, Ewout zal vast en zeker heel trots door het huis heen lopen nu dat ie zindelijk is, want dan is ie zo'nnnnn grote jongen :-D @ ego ik heb gelukkig niet zoveel klachten momenteel, op een maagzuur momentje hier en daar, soms is het een beetje moeilijk in slaap komen en door te slapen (nachtelijke plasmomentjes) mijn lichaam fluit me onmiddelijk terug als ik maar waag om iets te veel te doen. en als ik moe ben neem ik rust, ik ligt s'avonds ook op tijd in mijn bedje niet omdat meteen te gaan slapen maar om nog wat tv te kijken, want s'avonds is mijn lichaam moe en dan zit of hang ik niet meer lekker in de bank. vandaag zit ik alweer op 29 weken, nog eventjes en dan kunnen we de kinderwagen ophalen (eind mei) daar kijk ik wel naar uit dan komt de eind streep wel erg dichtbij. ik ben benieuwd wie de eerste zal zijn, wie wordt de eerste juli-mama?? nu nog niet hoor laat onze beebie's nog maar even veilig in onze buikjes zitten. tot laters weer groetjes daisy
Goedemiddag dames, wat een gezellig geklets weer hier! loulou, geloof ik. mijn jongste zoon draaide zich met 37 weken nog even om :S Tijdens een concert van Robbie Williams... geschrokken van de muziek denk ik hihihi Geen zorgen, je hebt nog tijd genoeg maar wel erg fijn dat je in de gaten gehouden wordt, toch? Ik heb zojuist alles gelezen en ben het grotendeels alweer kwijt...zucht. Excuses dames! Hier heb ik op dit moment allemaal van die zwarte spinnen binnen. Komen vanuit de tuin zo binnenwandelen en ik ben absoluut geen spinnenmens!!! Van de week zaten we een voorstelling te kijken van een cabaretier en daar kwamen ook spinnen aan de orde. "een spin is pas groot als hij de krant van je afpakt". Tja, ik lag in een deuk! Hoe mijn kleine man ligt weet ik niet precies, ik voel overal getrappel en gestamp en denk dus ook dat hij nog vrolijk rondzwemt. Heeft ook een mooi zwembad tot zijn beschikking Mijn mannetje moet morgenvroeg nog werken, dus lekker rustig dagje. Mijn moeder heeft net even boven de bedden van de kids verschoont en ik de boodschappen met haar auto gedaan... lekker alles weer klaar. Fijne dagen meiden, hopelijk met heerlijk weer! Liefs Snuffeltje
goeiemorgen. Weet iemand waar ik binnenbandjes kan kopen voor de maxi taxi speedi? Van 't weekend ging er één kapot en deze ochtend weer één :-| in België of online???
Goedemorgen! Ik wens iedereen een fijne Koninginnedag toe. Ik heb eindelijk weer eens goed geslapen, nog wel flink snotterig, maar volgens mij knap ik nu steeds meer op. Vandaag nog lekker rustig aan doen en morgen maar weer eens werken denk ik.
VRAAGJE Mijn ventje wil dat ik de kindjes thuis houd van school i.v.m. de griep. Hoe doen jullie dat? Nemen jullie al voorzorgen? Ik vind het wat overdreven, maja weet niet goed... Ik zou ze toch laten gaan zolang er nog geen bevestigde zijn in België... Grts
Wat afschuwelijk he, wat er vandaag is gebeurd. Ben sprakeloos... Sabbe, ik zou het onzin vinden om je kinderen van school te houden. De griep is niet in belgie en al zou het er komen, mensen zijn al besmettelijk, voor ze ziek zijn. Ik zou me persoonlijk niet zo veel zorgen maken. Het is meer een hoop ophef om "niks". Van een RS-virus kunnen kinderen ook overlijden, maar als die heerst, houdt je je kids toch ook niet 4 maanden binnen?
Sabbe ik snap het nu wel van je man... de eerste met mexicaanse griep in NL is bekend. Maar aan de andere kant is het goed te behandelen volgens mij... Sucre ja vreselijk wat er vandaag gebeurd is... wie doet dat nou? En nog wel op zo een mooie dag? Ik heb vandaag echt mijn slag geslagen op de vrijmarkt. Ik heb echt een hele berg fantastische jurkjes, truitjes, rokjes en broekjes gekocht voor weinig. Hooguit 50 cent per stuk ofzo en echt heel erg leuk. Vind wel dat er echt heel veel roze is voor meisjes. Ik snap dat dat leuk is, maar een ander kleurtje kan toch ook wel een keertje? Ik heb denk ik wel veel te lang rond gelopen (ik heb 3 vrijmarkten afgelopen van 7 uur s ochtends tot een uur of 3... hihi). Toen ik thuis kwam deden mijn benen en voeten toch een pijn! Ik moest wel 2 uur met mijn benen omhoog zitten voordat het weer ging. Mijn man is helaas niet thuis, dus ik heb geen bediening haha... Nog meer meiden naar de vrijmarkt geweest vandaag? Andere meiden nog naar de vrijmarkt geweest vandaag?
Hi dames, moest bijna huilen van het nieuws, word toch wat emotioneel van de zwangerschap al is het natuurlijk vreselijk wat er is gebeurd. V erder gaat het goed hier, morgen komt de vloer in het babykamertje en kan ik lekker gaan inrichten. Met vriend gaat het goed, ik mis hem natuurlijk maar we zien elkaar regelmatig en dat gaat best lekker. Gek genoeg doet het mij ook goed om alleen te zijn maar wel met hem op de achtergrond. We kijken gelukkig samen erg uit naar de komst van onze zoon! (en wat zou het fijn zijn als die zijn voetjes uit de maag wilde houden, ik vreet me klem aan rennies vandaag!). Volgende week weer op controle, en dan het 'bevallingspraatje' al. Iemand enig idee wat we moeten verwachten? (Met dat praatje, de bevalling zelf schuif ik lekker voor me uit)... Hoop dat alles goed gaat met iedereen, groetjes!
Goedemorgen. Jeetje wat een dag gisteren, wat lopen er toch rare lui rond in ons landje... bah! Wat de griep betreft, thuishouden van school lijkt me ook niet nodig, maar ik zou het ook niet op gaan zoeken (op vakantie gaan in mexico ofo...) In nederland ook het eerste geval geconstateerd, maar dat gaat geloof ik wel goed. Het blijft natuurlijk moeilijk en ook weer makkelijk praten zolang het jezelf of je naasten niet raakt. Deetje, fijn dat het zo goed gaat met jullie, kan je toch nog lekker genieten van je zwangerschap. Gisterenmiddag plantjes gekocht voor in de tuin, fleurt het wat op! VOlgend weekend geven we een tuinfeest voor mijn oudste zoon en vriendlief... hoop enorm op mooi weer want binnen kunnen we het niet echt kwijt! Nou ja, het weer is heerlijk, de zon komt eral weer aan... lekker genieten allemaa! Liefs Snuffeltje
Goeiemorgen, Pfff wat er gisteren is gebeurd zijn ging woorden voor. Wat 1 gek al kan aanrichten. Wat de griep betreft, tja de kids thuis houden lijkt mij ook geen optie. Hoop echt dat het zonnetje een beetje erdoor kom hier in het noorden [-o<
Goeiemorgen Ja zeg dat wel, wat een dag gisteren. Nu is die gek ook nog dood. Aan de ene kant gelukkig! Maar jammer dat hij niet kan boeten voor z'n daden! Ik zou de kinderen nog niet thuishouden van school i.v.m de "griep". Ik ga nog ff bedenken wat ik ga doen vandaag. Heerlijk zo'n dagje vrij! Hoe is het verder met iedereen?
Hallo dames, Zooo het is weken geleden dat ik een berichtje heb geplaatst zeg...gewoon te druk....maar ik lees wel mee hoor. Met mij en de kleine gaat alles goed. Het wordt natuurlijk allemaal wel zwaarder maar ik mag volgens mij niet klagen. Mijn kleine jongen is trouwens al aan de flinke kant zeggen ze. Maar ik ben tot nu 7,5 kilo aangekomen. Dat is toch netjes? Ik heb wel een flinke buik hoor, echt een puntbuik...haha Ik heb foto's van mijn fotosessie (heeft een vriendin van mij gedaan), buiken en 3D echo in mijn album gezet....Ben best trots op mijn buik... Bij wie is trouwens de kraamzorg al op gesprek geweest? Die komen toch rond deze tijd bij je thuis?? Groetjes, Wendy
Goeiemorgen! @Loulou- hier breekt de zon nu door, leek inderdaad niet zo mooi te worden vanochtend. @ Wendy- de kraamzorg zou volgens mij moeten komen ja, ik zou ze voor de zekerheid maar even bellen. Bij mij zijn ze al een paar weken geleden geweest, stelt ook niet zoveel voor maar dan heb je 't maar gehad! Verder zit ik een beetje te twijfelen wanneer ik met verlof ga. Je kunt toch ook 5 weken tevoren doen? Dan werk ik volgens mij tm hemelvaart. Even narekenen nog... Groetjes!
Hoi allemaal, Mouschy, nog gefeliciteerd met je zoon! Iedereen toch nog een beetje een leuke dag gehad gister? Ik kom net terug van de vk. Ze hebben bloed afgenomen en ik heb een spuit gekregen omdat ik negatief bloed heb. Wat een feest, maar we hebben het overleeft. Over drie weekjes weer. Wat gaat het snel hé. Dan ben ik al 33 weken (32+6), dan is het echt al aftellen! Hier zijn we er al wel klaar voor. Nog even geduld. Nu ga ik met mijn vriend lekker een weekendje naar Texel. M'n moeder helpen in de tuin, hadden we beloofd. Hopen dat het zulk weer nog eventjes blijft dus. Fijn weekend allemaal!