Pooh dat was hier ook zo.. Ja vind het ook te zot voor woorden, ben ook bang dat ik nog eens uit m'n slof schiet, maar ja.. kan ik beter niet doen, heb ook geen zin in ruzie, zo zijn ze nu eenmaal. Manlief is nou eenmaal niet zo belangrijk geloof ik in hun ogen.. Maar wel de enige van de 3 kinderen die een relatie heeft en een dochter en nr 2 op komst Dat moet de rest nog maar bewijzen !! En wat betreft dat eten van jullie klinkt wel ERRUG LEKKER !!
Super, gefeliciteerd LuckyBlue! Huh Sam, jeetje zeg... onbegrijpelijk... Dat klinkt heerlijk Pooh! Hier oer hollandse boerenkool met rookworst. Tuurlijk is de 20 weken spannend en ik kan mij voorstellen dat het voor jullie nog eens extra beladen is. Wanneer gaan jullie bezig met het geboortekaartje? Iemand een idee wat een goede tijd is etc.???
fijne avond meiden. ik ga voor het eerst zwangerschapszwemmen doen. ben benieuwd! samen met mn zwangere vriendin!
@Pooh, mmmmmmmm klinkt lekker zeg! het is dat ik deze zwangerschap een kronkel heb en geen kip lust nu maar anders was ik weer langsgekomen Spannend meid morgen! Moet je naar het RdGG?? @Sam, onbegrijpelijk inderdaad... en manlief doet ook zeker het meest en krijgt daar de minste credits voor?? Is hier wel zo bij schoonouders; Bas is het liefst voor ze van alle drie en wordt het minst gewaardeerd. Was vrijdag ook zo; iemand vroeg aan schoonmoeders of ze met Bas wel een hele goede band heeft he? Werd de kop ingedrukt want tja zijn broer he, daar was ze pas dik mee. Waar ik bij zat he en laat dat nou de makkelijkste zijn van het stel en nooit wat voor zijn ouwertjes doen.. Af en toe :x:x Ik zou zeggen; sta er boven meid maar ik weet hoe verrotte moeilijk dat is @Dithje, dat vind ik nou een goeie vraag over die kaartjes! Moet wel toegeven dat ik al een het neuzen ben maar schrik over het algemeen van de prijzen, poehee @Bubsie, gaaaaaf! Veel plezier! laat je weten hoe het was??
Veel plezier Bubsie. Geboortekaartjes, denk over een week of 5, dus met 27 weken, maar dat moet iedereen zelf weten maar kan ook best dat we zelf iets bedenken !!
@ Sam: tja, soms hebben ze blijkbaar niet door wat ze hebben... Maar goed dat je probeert je er niks van aan te trekken hoor. @ Dithje: zo rond de 27 weken heb ik vorige keer boeken gehaald bij de drukker. Tja, nu verveel ik me zo af en toe dat ik al lekker op internet aan het rondkijken ben. Ik vind het zelf prettig om een kaartje bij een drukker te bestellen, maar dat is natuurlijk voor iedereen persoonlijk. Dus ben ik aan het kijken in welke boeken leuke kaartjes staan, zodat ik niet onnodig boeken mee hoef te nemen straks Het is idd beladen die echo, maar ik heb vanmiddag maar flink afleiding gezocht in wat knutselen. Ik probeer er verder ook nog niet te veel bij stil te staan, en dat lukt best redelijk @ Bubsie: veel plezier! O, en het eten: het was heerlijk! Maar ook wel garantie voor maagzuur helaas... Nou ja, gewoon een schaaltje vla toe, dat neutraliseert ook al weer een beetje Vanavond komen m'n ouders nog ff een bakkie doen (koffie drinken dus). Mss komen m'n schoonouders ook nog. We hebben niemand gebeld voor visite, maar als ze langs willen komen zijn ze van harte welkom.
Nancy: Precies!!! Zoals laatst, manlief wezen laminaat leggen en daarna nog even de meubels terug sjouwen (dat stukje was ik ook bij). En z'n broer was er ook bij. Alleen manlief dus aan het sjouwen en hij loopt wat mee voor de lichte dingen, die ik ook kon tillen .. Ik zo, je hebt het wel zwaar he? Zegt schoonmoeder, ja maar hij heeft de boel erheen getild..Uuuh ja?? En? Manlief heeft hier de hele dag liggen laminaatleggen, maar dat maakt niet uit?? Smoor !! Zo en hier net gegeten, was heerlijk, al zeg ik het zelf Maar helaas nu dus weer kotsmisselijk. Ik heb cursus (hondencursus) maar afgebeld, zag dat niet zitten om een dik uur, 1,5 uur met haar te gaan lopen trainen. Het is niet anders !!
Haai allemaal, Even een update uit France over zusje Jaja, we krijgen er dus nog een klein meidje bij Haha, Stef is nu echt overduidelijk in de minderheid Alles was goed met ons kleine meisje. Precies gemiddeld en ze was lekker actief. Wel ligt mijn placenta voor de uitgang en hij was ook bij het litteken niet mooi, dus dat moet in de gaten gehouden worden . Zolang ik geen bloedverlies heb en beebje het goed doet maak ik me er niet te druk om. Ohja, hier was de bmm 5,2 mm. en ze woog 350 gram! precies gemiddeld (is heel fijn om te horen, aangezien mijn eerste dochter dysmatuur was) Liefs Elea
Haha nou idd !! Ooh Pooh?? Sorry volgens mij vergeten te zeggen: GEFELICITEERD !! Wat betreft die 20w echo: idd afleiding is het beste!! Al is en blijft het even spannend natuurlijK!!
Petatje jij heb al veel zeg, leuk. Ik heb ook veel dingen in maat 56, door een pakket wat ik van iemand overnam. 14 broekjes, en allemaal rompertjes, en truitjes enz. sam raar zeg van schoonouders, lekkere interesse. Bubsie veel plezier met zwangerschapszwemmen, leuk samen met een vriendin. Elea wat leuk zeg nog een meid erbij, wordt een gezellige boel bij jou. Kan dat nog bij trekken van die placenta? Ik las nog iemand met een een goede echo, gefeli. Ik ben vanmiddag eindelijk geslaagd voor laarsjes bij de jurk die ik aandoe als ik ga trouwen volgende week. Komt nu dichtbij, leuk. Nog 3 nachtjes slapen tot de 20 weken echo. Krijg zo opa en oma van mijn vriend op bezoek. Fijne avond allemaal, en voor de zieken een knuffel. xxxxx
Super Eline !! Schiet idd lekker op !! Mijn vader is 3 maart jarig !! Hopelijk wat lekker weer voor jullie!! Fijne avond meis!
hoi allemaal ik ben vanmiddag bij de vk geweest en heb div dingen met haar besproken en ze na zich ook echt de tijd voor ons. ook hebben we het gehad over de 20weken echo ivm de cyste in de hersentjes en een vlekje in het hartje wat ze zagen, zij heeft ons gerust kunnen stellen en we mogen/moeten met 30weken nog een echo laten maken ter controle, ze zei wel dat er veel kindjes zijn die dit rond de 20weken hebben en bij de 30weken niks meer te zien is. verder was het gewicht prima 5,5kg nu (ik maakte me al zorgen hihi) tis wel niet z'n groot kindje als dylan was zei ze al. ook toen ze met de dopler kwam ging de kleine er steeds vandoor floep en weg was de kleine uk weer hihi. ik kom straks nog (misschien) ff bijlezen eerst dylan in bed gaan leggen en koken, dylan heeft bij mijn ouders mee gegeten zodat wij ff rustig aan konden doen....lekker taco's met sla en tomaat gaan we eten mmmmm
@Pooh, veel plezier met de visite! @Sam, nou nou nou dat zou zo een opmerking van mijn schoonmams kunnen zijn grrrrr :x Wij maken ook soms opmerkingen naar elkaar (sarcastisch) over zijn broer: Maarja die piiik, arme piiik Goed dat je cursus hebt afgebeld, doe maar rustig aan hoor. Hier ook nog niet helemaal in orde hoor, dus twijfel of ik morgen al zal gaan werken... @Elea, nog een meid, gefeliciteerd!!! Wat een meidenbende zeg hihi Hmmm wat moet je daar nu mee... Goed in de gaten houden dus @Eline, fijn dat je geslaagd bent! En spannende tijden komen er aan meis, leuk!
@ Nancy: haha, geweldig he, die zwschapskronkels... Ik lust geen thee meer (had ik bij Sebas ook), terwijl ik daarvoor liters thee per dag dronk! (hihi, en na de bevalling van Sebas was het eerste waar ik om vroeg een bakkie thee) Morgen idd naar RdGg, Voorburg, prenatale diagnostiek. @ Sam: groot gelijk. Benen op de bank en rustig aan. @ Elea: gefeliciteerd!!! haha, die Stef heeft straks een heel harem, en dat in Qatar Laat ze je maar goed in de gaten houden. Je placenta kan overigens zich nog verplaatsen he. Bij mij lag hij laatst ook voor de uitgang.... @ Eline: leuk dat je eindelijk geslaagd bent voor je laarsjes. En veel plezier met de visite vanavond. Verder iedereen bedankt voor de felicitaties.
Nancy.. Haha ja, wij zeiden ook al toen ze hem vroegen tegen elkaar, ja dat kan .... niet he HAha !! Wat je zegt erboven staan!! Als ik jou was zou ik ff goed uitzieken ook omdat je ook al zo vaak ziek bent geweest!! Weerstand is nu gewoon lager en herstellen duurt langer (spreekt zij die niet thuis kan zitten ) !