Moederk vervelend dat speentje niet werkt snachts Guppie wanneer moet jij weer? Ik as zaterdag Angel fijn dat alles goed was met Caithlin, een knuffel voor jou Es ben benieuwd naar je kapsel, straks wel fotos he Weten jullie dat met afgeplat hoofd, moet ze nu juist veel meer op de andere kant liggen en komt het dan goed, of is evenveel ook al goed? Sorry maar maak me er zorgen over. Denk dat ze overdag en savonds zon 6 uur maakt in de zijslaper. En snachts slaapt ze 8 uur, dus vrij laat maar zeggen
Hoi hoi allemaal, I am back in Holland!! Wat een heerlijke vakantie zeg. Maar ja, bij terugkomst begint alle stress weer. Ik heb allemaal afspraken staan (zoals op de nieuwe basisschool van Ryan) en moet opdrachten inleveren voor mijn studie. A.s. maandag weer werken. Hoe vergaat het de werkende moeders?? Eline: Ze moet meer op de andere kant gaan liggen dan..
Angel, heel veel beterschap meid! En hopelijk kunnen ze je gauw helpen...Caitlin al een ferme madam he! Hoeplijk heeft ze geen last van de prikjes! Heel veel betershap! Dikke knuffel!
Mijn nieuwe look!! ben helemaal tevreden!! 8) Ondergrond is bijna zwart met rode strepen erdoor heen! Bekijk bijlage 100523
LEUK ES!! Berg:je hoeft er niets aan te doen. Ik doe het met zwitsalpads voor berg, maar kan ook gewoon met babyolie. Insmeren, paar uur inwerken en uitwassen met babyshampoo.. Bij Rinze zie je het zitten en dat vind ik niet zo leuk Bij Jildou zag je het bijna niet dus die moeite bespaarde ik me wel
@Es, leuk! Is dat nou duur zoiets? Ik wil wel een coupe soleitje, maar ben bang dat het nogal gaat kosten... @Berg, Vigo heeft het ook wel, maar stoor me er niet zo aan eigenlijk. Hoort toch gewoon bij een baby? Ik weet wel dat er verschillende mates zijn, maar Vigo heeft het wel. Ik vond zijn pukkeltjes eigenlijk storender... @Werken, ik moet 1 nov weer. Heb eerst nog een weekje herfstvakantie. Heb ergens veel zin, maar het kan me ook wel aanvliegen... Ach is een kwestie van wennen in mijn geval. @Eline, wat doe jij eigenlijk voor werk? Denk dat Vigo zijn 12 weken sprongetje eraan komt. Hij wordt vaak wakker en slaapt korter dan ik gewend ben. Vandaag superrustige dag dus hij zou enorm moeten slapen eigenlijk. Nou ja, laat hem gewoon liggen en na 10 minuutjes viel hij wel weer in slaap. Straks lekker wandelen! Het is superlekker hier nu!
Guppie; Ik was 95 euro kwijt, maar mijn haar is ook geknipt, gedroogd, mousse erin. En er zitten wel 3 kleuren in mijn haar! dus ik vond het niet onwijs duur.. Alleen het is een lange zit!
MamaT, fijn dat je weer terug bent! Hoe is het nu met je? aangezien je schreef dat je beetje overspannen was... Hoe is het trouwens met Mirrie?? Es, super mooi zeg!! Guppie, fijn die sprongetjes.. Gelukkig heb je nog tot 1 nov.. Ik heb tot nu toe ook nog niets aan die "berg" gedaan. Als je op haar hoofdje kijkt zie je het natuurlijk wel maar zo valt het niet echt op.. Ik las wel iets over insmeren en dan even later ergens mee eraf schrapen maar vind dat een beetje eng om zo over haar hoofdje te krabben.. Hoop dat het vanzelf weg gaat.. Hier nu ook heerlijk weer! Meisje slaapt nog lekker.. Vind Anissa er trouwens vaak bleek uitzien. Is dat vaker bij baby's of kan het ergens aan liggen? Vooral als ze slaapt vind ik het er soms eng uitzien en ga ik meteen kijken of ze ademt...
Wie weet trouwens hoe het met Susanne85 gaat en met haar zoontje maxime?? Zij schreef altijd heel veel (tijdens de zwangerschap) maar nu nooit meer iets van haar gehoord.. Hoop dat alles goed met ze gaat! Es, jullie waren buddie's toch?
MoederK: Hihi dat vond ik met Jildou ook altijd eng om het eraf te schrapen. Je kunt het met een kaartje doen bijvoorbeeld. Maar als je het met olie insmeert en later met babyshampoo uitwast wil het ook wel weggaan hoor!! Eventueel met een borsteltje de korstjes zeg maar weghalen.. Bleek: Als baby's moe zijn of slapen worden ze heel vaak bleek. Hier ook zo.. Lijkt idd eng, vooral om de oogjes heen. Guppie.. ooh fijn de 12 weken sprong, bah! Hopelijk snel weer voorbij! Es.. zoo dat vind ik nogal wat. Ik heb mijn haar 3 jaar geleden gedaan met 3 kleurtjes, zoiets als jij het hebt, maar ik was nog geen 60 euro kwijt .. Moet wel zeggen dat het hier in het dorp goedkoper is.. En nu is het helemaal goedkoper want mn vriendin is kapster !
Jahoe de fotos zijn er , nou ja de selectie! Verder spuugt Rinze nog steeds na elke voeding flinke golven, al heeft hij er geen extreem last van. Huilt verder niet veel en plast ook goed. Maar heb ha ff gebeld en morgenochtend belafspraak met hem.
hee meiden Guppie ik werk in een verzorgingshuis voor bejaarden Es leuk zeg je haar Moederk laatst had Susanne wel wat in de lounge in een topic wat gezegt, dus ze is nog wel op het forum Berg: zijn dat een soort korstjes op hoofd? Hier, ging naar mijn moeder, en Kim brullen in de auto, er was geen houden aan. Toen kneep ik hem wel ff Vermoeiend is het dan haha xxx
Dat is idd vroeg, je moet natuurlijk wat om bij te slapen. Maar dat gaat helaas wel af van je qualitytime met manlief. Of duikt die er ook gewoon gezellig vroeg in Hoofdpijn heerst volgens mij ook... of hebben we allemaal slaaptekort dat kan ook natuurlijk. Zo zielig he dat spuggen... en tja vies. Hoeveel keertjes zijn jullie al samen onder douche of bad geweest. Hoop dat je wat hulptroepen vandaag hebt om bij te komen. x
Koekkie geen hulptroepen. Helaas maar vanochtend op visite geweest. Verder niet veel gedaan vandaag ! Manlief gaat lekker mee want zijn wekker gaat 4.20 !
Sam, oh ja dat is waar ook, je vent gaat er altijd zo vroeg uit. eigenlijk in die zin wel jammer dat je bv geeft anders had hij mooi even een flesje kunnen geven rond die tijd en jij door kunnen snurken x
Nou echt niet .. Dat wordt niets want meneer slaapt s avonds vaak en komt dan om 1 uur voor zn avondvoeding En als we hem wekken komt hij gewoon om de 3 uur, dus schiet ik er ook neits mee op.