Mooie buik heb je Angel! Hij is al best groot, maar echt supermooi! Wat maak je mooie tattoos. Ik ben zelf nooit zo van de namen, al is het van je kinderen wel bijzonder. Maar die onderste tattoo met de letter D en die bloemen vind ik wel mooi gemaakt zeg. Mmmmm lekker aardbeien. Hier is heel veel lekker vers exotisch fruit te krijgen. Heerlijk! Hier nog steeds buikpijn helaas. Al ben ik net na het bad lekker naar buiten geweest met de meiden en het was gelukkig eens niet zo warm, dus een beetje beweging (en afleiding) hielp wel een beetje. Ik hoop dat het vanzelf wegtrekt. Ander ga ik morgen maar eens een gyn zoeken hier, had ik nog niet gedaan nl. Heb ook veel last van mijn stuitje, dus misschien hangt dat wel samen... Liefs Elea
Angel: mooie buikk!! Tatoo's: Mooooi!! Ik heb er 2, en de 3e komt er als de kleine er is.. haar naam en geboortedatum Wij komen net van het strand af met de hond, was druk, maar ook wel prachtig mooi weer.. Nu wel last van mijn onderrug van het lopen, dus nu even lekker uurtje plat..
nou kikkert daar ben je mooi klaar mee dan met zon man in huis hahahah... elea balen dat je nog steeds buikpijn hebt bahhh ... lekker rustig aan doen meid!! maar die zon die je hebt gestuurd doet het goed hier vandaag hahah... meiden dank jullie wel voor de leuke reacties over de tattoo,s ... manlief is net klaar met tattooeren dus nu ff samen hapje eten ... es ohh lekker op het strand en zeker met dit weer... leuk dat er toch meer zijn met tattoo,s hahah... tot later
Elea: hmm dat is niet fijn Hier ook last van mn onderrug en als ik te lang gestaan heb van mn stuitje! Vervelend gevoel .. Ik voel me niet alleen een olifant worden, zo zie ik er ook bijna uit in m'n winterjas heb ik net geconcludeerd !! Nou ja, het is niet anders!
Hihi niet te snel willen Es, we moeten nog even hoor !! Maar nog steeds mooi hoor !! Ooh vet cool Schrik ervan. Ik zeg net tegen manlief dat zo'n mini-laptop wel ideaal is voor m'n werk etc , ook omdat ik daar met digitaal schoolbord werk. dan hoef ik niet steeds m'n oude 15,4 inch mee te slepen. En ook handig voor thuis, niet steeds die grote hier aanstaan (heb een 17,3 inch laptop ) .. Dat is hij wel met me eens.. en aangezien hij meestal niet zo van die dingen is , schrik ik er van !!
Zoo doe wild !! Nou die van mij komt nu dus wel onder druk te staan, denk dat ik het net red deze 'winter' .. moet ook wel, het is al lente HAHA!!
Ja, ik moet zeker even bezoekje plannen bij de ha Einneh. Staat voor deze week op de planning... Hoe staat het met jouw hooikoorts? Heb mooie tattoo's voorbij zien komen! Hmmmmm Elea wat naar dat je nog steeds last hebt van je buik. Hopen dat het snel over is... Mooi hoor Es! Winterjas niet meer dicht... hier ook niet hoor. Heb mijn ski jack van zolder geplukt en die gaat nog wel dicht... Gaaaaaaaaaaf Sam! Gauw een bestellen c.q. halen voordat hij zich bedenkt... Hier, terug van de verjaardag. Wel jammer dat we de hele middag binnen hebben gezeten, 't was zo lekker vandaag... Wel heel lief van schoonmoeder, heeft 3 pakken pampers gekocht voor ons! Manlief is nu naar Drenthe om een (andere) telefoon voor mij te halen! Was gisteren zo aan het schelden op mijn huidige onding dat hij vandaag achter mp is gekropen en een nieuwe heeft opgescharreld. Jippie! Hoezo verwend. Met de benauwdheid gaat het gelukkig ook beter. Was toch de verdrukking van de baby en mijn volle darmen. Na een bezoekje aan het toilet werd het al snel beter.
Haha leuk Dithje !! Ja maar meot wel even een goeie hebben en de goedkoopste natuurlijk grapje Zal mn broertje vanavond even vragen Zo manlief heeft de bami klaar, dus we gaan even eten
Zo zag mooie tattoo's voorbij komen, ik heb er nu 2 maar denk dat er hier ook eentje komt als onze kleine geboren is, letter denk ik met datum ofzo. Mijn nichtje had alleen de voorletter vd kleine laten zetten op haar pols zag ik net op de verjaardag, was ook mooi! maarja duurt nog ffies, dus kan er nog over nadenken Zag iets over aardbeien, ben er niet zo gek op, geef mij maar meloen en/of ananas mmmmmmm staat nu ook gesneden in de koeltas Hier, verjaardag was gezelli en wat een zoete kinderen zeg ben ik helemaal niet gewend, als we bij de nichtjes zijn geweest zijn we zowat horendol als we thuiskomen Alweer een pizza besteld hier, erg he Dit keer wel bij een andere pizzeria haha die fout maak ik niet nog een keer En o ja mijn schoonzusje stond niet te kijken van het nieuws, die wordt er ook zoooo moe van... hebben er zelfs verschrikkelijk om zitten lachen, als je die 2 ouwertjes in de struiken zag liggen En toen zagen we ook ineens een krantenartikel voorbij komen vanmiddag met "[naam schoonmoeder] zoekt takken voor haar konijn" dus ik: ja die was ze gisteravond aan het zoeken! Nou toen kon je ons echt wegdragen, bleven erin whahahaha Ach je lacht er maar om he, wat moet je anders..
Eet smakelijk Sam! Lekker hoor Nancy, pizza! Moet kunnen toch...? Wat je zegt, je kunt er maar beter om lachen... Maar snap dat het een pijnlijke en ook moeilijke situatie is. Wat moet je ermee...? Hier een twijfel wat we gaan eten straks. Pasta of pannenkoeken??? Hihihi, is een heel verschil natuurlijk...
Stelletje kletskousen! Ik kan niet rustig een tukkie gaan doen of er staan al weer vele pagina's bij! @ Elea: ik kan me voorstellen dat je spontaan heimwee krijgt. Dus als je af en toe wat nodig hebt om je heimwee te verminderen, dan hoor ik het wel @ Dithje: balen dat je zon rotnacht hebt gehad. Ik ben wel wat benauwd, maar niet zoals jij beschrijft. Ik zou anders toch voor de zekerheid ff de vk bellen. Ikw eet wel dat je longen ook minder ruimte hebben, maar als het te angstig wordt zou ik gewoon ff bellen hoor. Heb je ook een heel drukkend gevoel op je borstbeen of niet? *edit: lees dat het al beter gaat @ Kikkert: nou, dat is ook niet aardig! Succes! En hihi, Sebas is idd een aardig boefje. Volgens mij kan Dylan er ook wel wat van Jongens he? @ Sam: hihi, van je docher moet je het hebben! @ Petatje: regen?? Hier stralende zon! @ Einneh: ben jij van de week nog in Leeuwarden op de stoffenbeurs geweest? @ Angel: mooie buik! @ Nancy: mjammie pizza! Hier vanavond wraps. Zal maar gauw gaan koken!
Geweldig filmpje dit! Moest 'm echt even met jullie delen www.dumpert.nl - Je ex terugwinnen doe je ZO!
Het heeft hier niet! geonweert gelukkig!! dithje succes met de pampers Mooie tatooo's voorbij zien komen! Fruitmensen lkker!! angel mooie buik Sam klote van je stuitje, olifant? es mooie ketting en buik! Nancy wat een verhaal van gister zeg Hier zo op de bank, ben gesloopt!! fijne aaf meiden!
Bah! Moet zo met Robbe nr doktersdienst. Heeft ontstoken vinger, maar nu begint topje zwart te kleuren. Toch maar gebeld, dokter wil hen zifmdn.
wat is zifmdn? hier lekker spaghetti gegeten! jummie. ben blij dat het weekend voorbij is,men mannetje heeft heel het weekend moeten werken dus ben blij dat het voorbij is! ooh en vandaag is de lente officieel begonnen!!!! joepie!!!!! Iedereen een fijne lente toegewenst