Sam, wat zielig dat Rinze zo'n last heeft. Helpt een beetje olie niet? J2J, hier ook weekend, manlief heeft ook vrij en de ´middelste´ hoeft niet naar schooltje. Dus echt allemaal vrij, als het niet zo mistig is morgen maar even naar ons huisje bij het strand Box, ik denk dat wij hem ook maar lager gaan zetten zodat ze beter kan leren optrekken. ze speelt de hele dag op de grond. zit nooit meer in de box, huis is inmiddels met 3 kids kindvriendelijk dus ik laat haar lekker haar gang gaan door de hele kamer heen. was haar vanavond even ´zoek´ was ze onder eettafel gekropen vanaf de woonkamer. Zo schattig ze wilde bij ons zijn. Vast voedsel, ja grappig he ze vond het eerst helemaal niets en opeens de smaak te pakken. vooral brood vindt ze heerlijk. als ze niet haar fruit eet maak ik gewoon een boterhammetje klaar en die gaat er zo in. lekker met smeerkaas of worst. Ga morgen wat verder terug lezen maar ik wil eens vroeg erin. 10 uur dat gebeurd nooit bij ons maar we zijn echt opperdepop. Slaap lekker allemaal. Tot snel.
Zoo...ben weer bijgelezen Moest gisteren dus weer werken (is meegevallen ) en had 's avonds een etentje op school. De mannen gingen koken (er werken er maar 4 bij ons ) en die hadden een 7 gangen menu bereid! Was wel heel lekker! Leuk dat hier nog meer leerkrachten zijn. Sam zeker een hele verandering! Moet heel erg wennen dat ik 'maar' 3 dagen werk. Goldy Liza slaapt met een doekje over haar speen, anders slaapt ze niet. Maakt niet uit of het een knuffel- of spuugdoekje is, als er maar iets overheen ligt. Luckyblue wat een mooie foto's! En wat heb je een mooi dochtertje! Moederk ik begrijp dat er iemand in jouw omgeving is overleden...gecondoleerd en sterkte ermee. Je dochtertje ook nog waterpokken beterschap! Leuk sam zo'n opleiding. Ik wil ook niet mn hele leven voor de klas, maar weet niet wat ik dan wel wil... Elea jeetje het midden-oosten! Das niet naast de deur...hoe ben je daar terecht gekomen? Dit is nu mijn 3e jaar groep 3 en ik ben er nu wel klaar mee volgend jaar iets anders... Es09 leuk toch K3! En Eline, heb je nog iets van het huis gehoord of heb je nog gebeld? Zo ben weer een beetje bij geloof ik haha Nog 1 dagje werken en dan weekend! Wel gezellig dagje morgen...eerst studieochtend over autisme en 's middags bowlen met het team. Mijn mams morgen ook nog jarig, dus gezellig daar eten! Trusten allemaal!
Gezellig dagje morgen Tamaraliza! Alvast gefeliciteerd met je mams! Hier; de dealer stond op mijn vm, mijn auto is binnen! Morgenvroeg gelijk maar even bellen om een afspraak te maken om 'm op te halen.
Ahh Rinze, zo'n last! Einneh; Goed schema toch? alleen wat Dithje ook zegt, ik zou ook de fruit naar de ochtend doen bv om 10:00uur! Koekkie; wat heeeeeeerlijk dat ze zo veel slaapt overdag!! Dat kent Naomi niet hoor Hier overdag max een uur en dan is het klaar helaas! J2J; Ja ik heb wel meer van die tic's hoor Qua schoonmaken en iets netjes hebben.. soms tot irritant aan toe (volgens mijn man! )
Gaaf Dithje; de auto binnen!! hopelijk lekker snel ophalen Ik ga afsluiten meiden!! Morgen komt mijn schoonzusje met ons kleine nichtje (alweer bijna 3 maanden) gezellig op visite en 's avonds mee eten! Haar mannetje moet werken tot laat, dus komt ze gezellig hierheen! Hier een leuke foto van Naomi met haar lieve nichtje Anouk! Schelen 5 maanden Bekijk bijlage 132950
Heb ff bijgelezen zit op telefoon dus kann nie uitgebreid reageren sorry! @ koekie, fijn dat alles goed gaat met jullie! Speen met. Lichtje? Welke is dat dan? @ sam, hier werkten de pruimen echt super! Geef het nu meestal om de dag en hij poept dan goed. @ lucky, mooi 4 generaties!
toen wij over gingen op hapjes had djesslyn moeite met poepen en heb toen op advies van dokter haar een theelepel vers geperste sinasappelsap door dr hapje gegeven (toen wilde ze dr hapje niet meer) dus later gewoon lepeltje in dr mond gedaan. zelfde dag poepte ze nog. dus misschien ook tip. maar denk dat je wel weet hoe of wat... ff foto spammen. hier was paar weken geleden kon ze het niet meer ophouden tot dr badje....
Bubsie prachtig! es lief! Bedankt voor de tips.vandaag ook sinaasappelsap door fruit maar wilde t niet hebben.hij blijft daar zinnig in.vanmiddag met yoghurt erin gekregen.de olie en pruimen nog niet geprobeerd.ben benieuwd.hij is nu dus ook alweer wakker.9uur nog gedronken.nu weer maar heb zoiets van vocht is ook belangrijk!dus laat maar zuipen.hihi.
Goedemorgen!! Bubsie; lieve foto's! Sam; Hoop dat Rinze weer makkelijker kan poepen! Hoe is het verder de nacht gegaan!? Hier; Redelijke nacht! 1x eruit geweest omdat ze onwijs liep te kreunen, maar ze had gewoon haar ogen dicht! Wel was ze erg druk aan het doen. Schoppen met dr benen, en dr voeten in de lucht gooien. Maar speen gegeven en ze sliep wel weer redelijk snel. Nu net de eerste fles gekregen en we blijven nog lekker even in het grote bed liggen
Goed hoor, kwart voor 7 waren ze beiden weer wakker. Dus viel mee gelukkig! Es ook goede nacht dus !!
goedemorgen! Hier; goede nacht, paar keer eruit geweest maar met zn speen sliep hij meteen verder. Ik geef Jayden nu toch zijn knuffeldoekje erbij als hij gaat slapen, misschien went hij er aan en hoeft hij dan smiddags mijn hand niet meer om in slaap te vallen. Proberen kan altijd! Verder beetje aant poetsen en de was weg werken. Vanmiddag moet ik mn schoonvader knippen en na het avondeten wil ik eigenlijk nog even naar de stad. Druk dagje dus. @ es, lieve foto van Naomi met haar nichtje samen. Heerlijk he, samen slapen in het grote bed! @ sam, Hoop dat Rinze vandaag wat beter kan poepen, is zo zielig he.. @ bubsie, mooie foto`s, schattig dat ze zo ligt te slapen in haar stoel.
Wat een schattige foto's Bubsie! Jeeh Sam en Es een goede nacht! Succes vandaag Goldy met je drukke dagje Hier; ook een goede nacht. Luca helemaal niet gehoord vannacht, vanochtend om half 7 pas en het was de beurt van manlief dus ik heb heerlijk tot half 10 geslapen Net de dealer gebeld en volgende week vrijdag kan ik mijn auto ophalen!
@ goldy: ze was in slaap gevallen toen wij ff snel gingen afwassen voordat ze het bad in moest. maar ze was toen zo moe en na het eten heb ik dr dr ff in de stoel laten zitten in de hoop dat ze wakker zou blijven maar 5 min later keek ik en lag ze dus zo te slapen ze was toen echt op. wel lieve foto geworden inderdaad hihi. vannacht om 3 uur moest ik plassen dus ff gekeken of djesslyn nog goed lag was alweer stukje naar boven gekropen dus ging haar ff toedekken. daarna nog keer gekeken toen ik weer naar boven kwam lag ze weer bijna bloot dus weer goed gelegd en toen werd ze wakker, en was ze niet blij toen ik weg liep dus huilen!!! toen maar ff eruit gehaald en gevoed en half uur later weer in dr bedje gelegd en toen sliep ze tot half 9 dus wel te doen he. hier nog ff foto van spike die djesslyn tegenwoordig komt helpen met het badderen. hij wilde nooit de douche in tot sinds 2 weken hij mee mag met haar en dan af en toe het bad leeg wil drinken (mag wel niet maar proberen kan he.) normaal was de douche voor hem geen pretje want als hij daar heen moest werd hij gewassen en dat vind tie niet leuk maar nu Djesslyn kan hem gewoon nat spetteren en hij blijft staat. gekke hond! nu gaat tie na het eten al onder aan de trap staan van komop we moet Djesslyn in bad doen. hihihi
Hee meiden' Koekkie wat een lieve foto, echt een moppie J2j fijn dat het werken weer beter ging. Jij moet morgen ook toch nog een dagje Tamara gefeliciteerd met je mams, veel plezier met bowlen Es wat is Naomi dan al weer groot he als je ze samen ziet, schattig Bubsie lieve foto van je meisje, heb dezelfde pyama, leuk is ie Dithje heb je een nieuwe auto gekocht? gaaf, wat voor? Sam heeft rinze al gepoept? Verder weet ik het even niet, gewerkt, en ben doodmoe. Morgenochtend nog werken, en dan 1 dagje vrij We gaan maandag weer een tegenbod op huis doen xxx
@Eline, nee ik hoef morgen niet te werken, werk als secretaresse, dus sowieso altijd de weekenden vrij. Maandag weer. Spannend maandag een tegenbod, ik duim voor jullie. @Bubsie, geweldige foto. Jullie hond maakt dankbaar gebruik van een extra bakje water . @Dithje, joehoe auto ophalen, da's altijd leuk! Veel veilige kilometers gewenst in jouw nieuwe bolide. @Koekkie, geniet van jullie weekend! Zijn jullie vandaag naar jullie huisje aan het strand geweest of was het te mistig? Hier viel het vandaag mee met de mist. @Es, leuke foto van Naomi en haar nichtje, wat een verschil is dat dan hè. @Tamaraliza, gefeliciteerd met je moeders verjaardag en veel plezier op de bowlingbaan (leuke schoentjes altijd ). @hier, alles zijn gangetje. Lekker dagje gehad, huis is weer schoon en lekker met Bram gespeeld en geknuffeld. Net even boodschappen gedaan en nu staat de lasagne in de oven. Straks lekker op de bank tv kijken.
Eline ja steeds 1 keuteltje !! Hij perst de hele dag door.. Maar heeft net pompoen gehad en de vorige keer kon hij daar wel lekker van poepen !! Bubsie wat een leuke foto !!