mamaT: ik heb 2 shirtjes gekocht voor de fotoshoot voor 27 mei en een broek moet ik echt hebben voor de zomer.. 3 kwarts of linnen ofzo.. en linnen kan ik na de bevalling ook nog aan
Essss, wat heb jij een grote buik!!! Bij mij ziet niet eens iedereen dat ik zwanger ben.. of men durft het niet te vragen omdat het ook mijn eigen buik kan zijn. Is wel jammer want ik vin een grote buik leuk!!
Jeetje Mama T jij hebt ook een heel druk leven zo te lezen. Zwaar hoor... Probeer wel tijd voor jezelf vrij te maken, hoe moeilijk dat misschien ook is. Kan mij voorstellen dat je verdrietig wordt dat je man geen lieve woorden tegen je zegt en dat je nog niets voor de baby hebt gedaan/kunnen doen. Kan je man je daarbij niet helpen? Is een dag vrij nemen of 2 een optie zodat je er echt even de tijd voor kan nemen? Grrrr Kikkert, wat irritant dat het elke maand weer zo'n gedoe is met wachten op het salaris e.d. Hoop dat het alsnog komt vandaag. Als ze het vandaag verwerkt hebben dan staat het vandaag waarschijnlijk na 16.00 uur op jullie rekening. Misschien dan nog even kijken? Super J2J dat je minder gaat werken! Is een hele opluchting of niet? Urine hetzelfde, fijn... Nu afwachten wat er uit de kweek komt, maar zal vast goed zijn! Zeker alles goed Marsim! Het is heerlijk weer, kan ik altijd zo vrolijk van worden... Laatste dingetje afronden en dan heerlijk lang weekend. Super dat de nachtkastjes nu bijna in elkaar staan... Hihihi, wat kan een mens een 'troep' hebben he? Leuk morgen naar de baby kijken, veel plezier alvast en ook bij je ouders!! Yeah Es! Mooi hoor.
Ik vind mijn buik al vermoeiend en zwaar.... Zal zometeen eens kijken of ik een foto kan maken met mijn telefoon......
Mooi buikje Laetitia Ik ga ervandoor.. ik stap op de scooter en ga even naar de Miss Etam kijken voor een linnen broek! 8) En moet toch daar in de buurt zijn, want om half 5 moet ik daar naar de Fysio.. Tot later!!
Es: thx! Dames, ik ga mijn spulletjes inpakken, de kids van KDV halen en alles klaar maken om straks naar het zuiden te gaan. Weet niet of ik de komende dagen online zal zijn maar denk dat ik zaterdag-avond wel weer internet tot mijn beschikking heb! Fijne dagen allemaal!!!!
Mamat wat heb jij het druk zeg, af en toe rustig aan hoor. Kikkert wat balen van dat geld zeg. Kom je het weekend wel door? J2j fijn dat je minder kan gaan werken, maar even kijken hoe dat dan gaat. Marsim lekker nieuwe nachtkastjes, en vaak komt er een hoop rommel uit idd haha. Dat zijn echt van die laadjes waar je van alles ingooit. Es lekker dat alles past, mooie truitjes. Ik heb 1 stretchbroek van miss etam, beetje tope kleur, die zit echt onwijs lekker. Laetitia wat heb jij een mooie buik zeg. Geniet van je dagen. Net lekker paar uur in de zon gezeten, wordt lekker bruin. Had slechter weer verwacht vanmiddag. xxxxx
hey dames! wat een leuk weertje weer. Bij de kapper geweest,beetje opgeknipt. bbq gekocht en straks lekker vleesje op de bbq met een slaatje
tis niet te geloven maar eindelijk is het loon binnen *pak van mijn hart* straks samen met mannetje naar baby-dump eindelijk spullen voor de baby kopen
heb 1 hele dunne zwarte broek kunnen kopen bij de miss etam. De linnen broeken hadden ze niet meer in mijn maat helaas..
@ Kikkert: gelukkig! Dan kun je heerlijk gaan shoppen morgen! @ Es: hmm, jammer dat ze de linnen broek niet meer hadden. Wel lekker dat je nog een andere broek hebt kunnen scoren. Leuke shirtjes/bloesje trouwens. @ Petatje: mjammie! Eet smakelijk straks. Hier gaat manlief een pasta'tje maken. Iets met zalm. Ben meestal niet zo van de vis in m'n pasta, dus ik ben benieuwd. @ Laetitia: veel plezier van het weekend. @ Dithje: lekker! Lang weekend! @ Eline: maar slechte generales zijn een goede uitvoering he! Bij mij gingen m'n laatste lessen ook niet geweldig en ik haalde het in 1x. M'n broertje deed het geweldig tijdens z'n lessen en die mocht 3x examen doen. Zegt echt niets! @ MamaT: pfff, hoe hou je het vol? Rustig aan meis, probeer ook nog wat tijd voor jezelf en je beebje te vinden. Kun je je man niet in het weekend meer voor de kleine laten zorgen? En idd, een paar vrije dagen? @ J2J: super dat het gesprek goed ging en dat je minder kan gaan werken nu. @ Nancy: hoe is het met je voetjes vandaag? @ hier: bij de voetreflex ging het goed. Het was duidelijk te merken dat de kleine meid nu in stuit ligt. Ik had zelf ook al gemerkt dat ik de laatste dagen minder last van m'n schaambotje heb, maar meer last van m'n banden.... Verder heeft ze het vocht in m'n voetjes (niet zo erg als bij Nancy en J2J hoor) beetgepakt en kan ik er weer 2 weken tegenaan O, en de kraamzorg heeft gebeld: ze komen volgende week donderdag voor de intake. UWV heeft ook gebeld en die bellen voor m'n verlof niet meer terug. Ook weer afgehandeld.
O meiden, nog ff een tip! Hou (zeker met het warme weer) goed in de gaten of je je ringen nog wel af kunt doen! Zodra het wat stroef lijkt te gaan gelijk af doen, hoor! Mocht je ze echt niet kunnen missen, dan kun je ze evt. aan een ketting dragen...
@ Es, jij hebt weer leuke kleding gescoord. Mooi hoor staat je goed! @ Dithje, fijn om te horen dat alles goed gaat. En een heerlijk lang weekend is echt niet verkeerd. Lekker even bijtanken. @ Pooh, jij bent dus weer heerlijk van je dikke voetjes af en je kan er weer 2 weken tegenaan, super. Met de ringen heb je zeker gelijk. Ik heb ze al een hele tijd af vind het ook gewoon niet lekker zitten als ze wat strakker zitten. En volgende week de intake voor de kraamzorg, dan is dat ook weer lekker geregeld. Heerlijk dat het uwv niet meer belt, heb je tenminste ook dat gevoel van het controleren niet meer. Ik heb ze trouwens maar 1 keer aan de telefoon gehad en toen zei ze al nou dat is duidelijk dan laten we het hierbij. Grappig dat het zo verschillend kan zijn. @ Petatje, heerlijk wat vlees op de bbq. Eet smakelijk, het is er heerlijk weer voor!! @ All, pfffff wat een warmte. Ik kan er sowieso al niet zo goed tegen maar jeetje nu is het helemaal zwaar. Hij gaf hier vanmiddag 27,5 aan. Dat beloofd nog wat, haha. Het is in ieder geval prettig dat ik niet echt heel veel moet doen. Alles dus lekker in mijn eigen tempo.
Dames, bedankt voor jullie lieve reacties, ben opgelucht dat ik het ff iets rustiger aan kan gaan doen. Ik ga er vanuit dat de kweek maandag goed is. @Kikkert, fijn dat het geld binnen is, shop ze! @Es, leuke shirtjes, veel plezier bij de fotoshoot. @Pooh, lijkt me zalig dat voetreflex. Altijd fijn als de voetjes worden gemasseerd. @Laetitia, mooie buik!
Heey dames, wel bijgelezen, maar te moe om te reageren. Voel me niet helemaal super. Verkouden aan het worden, zere keel en hoofdpijn Maar gelukkig nu 2 weken vakantie , nou ja zeg maar gerust bijna 3 weken !!